Praca w cukierni z kawiarnią Sprzedawca-kelnerka

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Cukiernio - Kawiarnia "Stary Rynek" w Gdańsku - Oliwie poszukuje Pani do pracy na stałe, dyspozycyjnej od zaraz, chętnej do pracy również w weekendy.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepach cukierniczych, piekarniczych lub kawiarniach,
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Punktualność
  • Gotowość do pracy w niektóre  w soboty i niedziele wg grafiku.
  • Uczciwość i wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:
  • Sprzedaż ciast, pieczywa, deserów zgodnie ze standardami firmy
  • Obsługa klientów kawiarni
  • Przygotowywanie kanapek, napojów gorących oraz deserów
  • Obsługa ekspresu kolbowego
  • Dbanie o czystość w lokalu
  • Dbanie o zadowolenie klientów i wizerunek kawiarni

Oferujemy:
  • Stałą pracę ( umowa o pracę ) na pełny etat w systemie dwuzmianowym wg grafiku
  • Godziny pracy : 5.10 - 13.10 lub 13.00 – 21.00, w niedzielę od 9.00 – 18.00
  • Przyjemną atmosferę pracy w sympatycznym zespole

Prosimy o przesyłanie CV w załączniku.

Z góry dziękujemy za przesłane aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Adres
Gdańsk Oliwa
Stary Rynek Oliwski 16A, wejście, od Cystersów
Wymiar pracy
Cały etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 775
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia / Catering,
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61385784
  • Data wyróżnienia: 17 września 2018
  • Data wprowadzenia: 4 kwietnia 2018
  • Aktualizacja: 17 września 2018
  • Wyświetleń: 1 749
  • Wyświetleń na liście: 157 050