Sprzedawca w salonie Wojas

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy – mile widziane;
Wykształcenie min. średnie – warunek konieczny;
Dobra obsługa komputera – warunek konieczny;
Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem;
Silna motywacja do pracy;
Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy;
Dyspozycyjność, optymizm i zaangażowanie w pracę;
Wysoka kultura osobista.

Obowiązki:
Aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów przez firmę;
Obsługa klienta zgodna ze standardami firmy;
Dbanie o wygląd i wystrój Salonu;
Współpraca z całym zespołem;
Raportowanie wyników pracy do Centrali Firmy.

Oferujemy:
Pakiet szkoleń wdrażających do pracy;
Elastyczny grafik;
Wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym;
Pracę z ludźmi zaangażowanymi w rozwój marki;

CV proszę przesyłać na adres: [ukryte]

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63562369
  • Data wprowadzenia: 11 lipca 2020
  • Aktualizacja: 11 lipca 2020
  • Wyświetleń: 556
  • Wyświetleń na liście: 4 356