Sprzedawca w sklepie sportowym

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna,
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy

Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa – stale rozwijająca się firma handlowo-produkcyjna działająca w branży sportowej poszukuje Sprzedawcy do sklepu sportowego.

Miejsce pracy: Miszewko, ul. Gdyńska 69a

Obowiązki:
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • aktywna sprzedaż produktów,
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • dbanie o ekspozycję oraz kontrolowanie i uzupełnianie stanów magazynowych,
  • sporządzanie ofert,
  • odpowiedzialność za towar i wpływy finansowe,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • wsparcie w projektach realizowanych przez firmę.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w handlu, najlepiej w branży sportowej,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem i odnajdywaniu się w trudnych sytuacjach oraz uśmiech i pogodne nastawienie do życia,
  • gotowość do pracy w soboty,
  • sumienność, punktualność i uczciwość,
  • energia w działaniu,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • zamiłowanie do sportu.
Oferujemy:
  • pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku w godz.: 9:00-17:00 oraz w soboty w godz.: 9:00-14:00,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • rabaty pracownicze na oferowany asortyment,
  • darmowy parking,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV z poniższą klauzulą pod adres e-mail [ukryte] . W temacie wiadomości proszę zawrzeć imię, nazwisko oraz nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja, np. Anna Kowalska | ekspedientka.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Informacje o firmie
Marba-Sport to firma handlowo-produkcyjna działająca w branży sportowej i turystycznej od ponad 30 lat. Oferuje sprzęt do różnych dyscyplin sportowych, od piłki nożnej, przez skating aż po asortyment na biwak. Wśród towarów znaleźć można również odzież i obuwie sportowe na co dzień od topowych marek – 4F, adidas, Nike, Lee Cooper, Puma, Kappa, Alpinus, Crocs czy Under Armour. Jej Klientami są kluby sportowe, szkoły, Klienci Detaliczni oraz Klienci z sektora B2B, którzy mogą zakupić asortyment zarówno w sklepach internetowych (sportbazar.pl, no10.pl, e-hurtowniasportowa.pl), jak i w sklepie stacjonarnym w Miszewku.

Zostałam/em poinformowana, że administratorem danych osobowych przesłanych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko sprzedawcy jest Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa z siedzibą w Miszewku.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozostawieniem swojego CV na okres kolejnych dwóch lat, aby było brane pod uwagę przy kolejnych procesach rekrutacyjnych, prosimy z pisemne wyrażenie takiej woli w postaci klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz. UE L nr 119, str. 1).

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych na https://marba-sport.pl/praca/