Stażysta / Stażystka w dziale Marketingu/ Merchandisingu

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Aktualizacja: 3 dni temu

Stażysta / Stażystka w dziale Marketingu
Miejsce pracy: Gdańsk

Zwracasz uwagę na ekspozycję produktów w sklepach/ drogeriach? Interesujesz się marketingiem, ale nie masz doświadczenia? A może chcesz zmienić branżę i rozwijać się w zupełnie nowym kierunku? Zgłoś się do nas! Poszukujemy do naszego zespołu osoby na 6 miesięczny staż, z możliwością dalszej współpracy po odbyciu stażu. Bądź częścią organizacji, która od ponad 32 lat prężnie działa na rynku - pod marką Gemini funkcjonuje ponad 200 Aptek stacjonarnych, prowadzimy również z powodzeniem od lat największą Aptekę Internetową w Polsce. Dołącz do #ludzieGemini

Twoje zadania
  • Aktywnie wsparcie działu w zadaniach związanych z merchandisingiem oraz ekspozycją produktów
Twoje doświadczenie i umiejętności
  • Swobodna obsługa narzędzi MS Office
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie

Mile widziane
  • Wykształcenie kierunkowe
Oferujemy
  • 6 miesięczny płatny staż z realnymi możliwościami zatrudnienia
  • Pracę w komfortowym biurze w dobrze skomunikowanej lokalizacji (Bliskość SKM Przymorze i ZTM)
  • Brak „dress code”
  • Przyjazna atmosfera – wszyscy jesteśmy na „ty”
  • Wsparcie zespołu specjalistów
  • Realne możliwości rozwoju

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 2 dni temu
Aktualizacja: 13 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 20 minut temu
Aktualizacja: 1 dzień temu
Ogłoszenie podstawowe
avatar

GEMINI Polska

p...@aptek... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Przymorze
Al. Grunwaldzka 411

Profil pracodawcy

Apteki Gemini obecne są na polskim rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​pod marką Gemini działa 200  ​ aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Od kilkunastu lat...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 40 dni (do 17.08.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64835798
  • Data wyróżnienia: 04.07.2022
  • Data wprowadzenia: 16.05.2022
  • Aktualizacja: 24.06.2022