Układanie płytek - montaż- podejmiemy współpracę

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Kontrakt
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Pracownicy produkcji,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i konstruujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty.

Obecnie poszukujemy osób do stałej współpracy (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B) lub firmy podwykonawczej, która wykona łazienki ze spieków kwarcowych jak i podobne takie jak blaty, stoliki nocne itp.

Dział stolarni w Sunreef Venture przygotowuje ściany i podkonstrukcje do układania płytek/spieków, natomiast firma podwykonawcza będzie odpowiedzialna za wykonanie montażu według rysunków technicznych.
Z naszej strony zapewniamy materiał, klej, technologie, a narzędzia -  wszystko do ustalenia. 
Miejsce zlecenia: Gdańsk, Tarcice 6 (Rudniki)

Warunki współpracy do ustalenia - zachęcamy do kontaktu z nami + 48 [ukryte] oraz spotkania - na miejscu pokażemy wszystko i poprosimy Państwa o wycenę. 


Sunreef Venture S.A.
Dział rekrutacji
Informacje o firmie
Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów, o długości od 40 do ponad 200 stóp. Wyjątkowe wielokadłubowce tworzone są dla klientów ceniących sobie niezrównany komfort żeglugi i dzielność morską.

Stocznia Sunreef Yachts, założona przez francuskiego biznesmena Francisa Lappa, działa od 2002 roku na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz biurowych, w tym: projektantów, inżynierów, techników i serwisantów. Stocznia przygotowuje też nową infrastrukturę w Gdańsku.
Dotychczas stocznia zwodowała ponad 160 w pełni spersonalizowanych jachtów, które pływają po wodach całego świata.

Sunreef Yachts jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu i produkcji luksusowych katamaranów, reprezentujących polski przemysł jachtowy na wielu międzynarodowych targach nautycznych m.in. w Monaco, Cannes, Miami, Dubaju, Fort Lauderdale, Katarze czy Singapurze.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64819321
  • Data wyróżnienia: 06.05.2022
  • Data wprowadzenia: 04.05.2022
  • Aktualizacja: 07.05.2022