Ustawiacz Maszyn

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 23. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1300 firm.

Międzynarodowa Firma produkcyjna o wieloletniej tradycji poszukuje kandydata na stanowisko:

Ustawiacz Maszyn
Nr referencyjny: UM/08/19
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Wyzwania zawodowe, które czekają:
 • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, robotów przemysłowych;
 • Wykonywanie zleceń zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i jakości;
 • Regularny przegląd maszyn i urządzeń;
 • Wymiana narzędzi i ustawianie parametrów na maszynach produkcyjnych zgodnie ze zleceniami.
Jesteś naszym ideałem, jeśli:
 • Posiadasz doświadczenie na stanowisku Ustawiacza Maszyn w zakładzie produkcyjnym;
 • Masz wykształcenie techniczne;
 • Znasz budowę maszyn oraz sprawnie posługujesz się narzędziami pomiarowymi;
 • Jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
Dołączając do nas, możesz liczyć na:
 • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 • Wynagrodzenie dwuskładnikowe (część stała oraz ruchoma);
 • Indywidualne podejście do każdego pracownika;
 • Możliwość korzystania  z benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, pakiet szkoleń technicznych, dowóz z Gdańska Głównego.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ".

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: k...@grupa... Wyświetl e-mail (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: i...@grupa... Wyświetl e-mail . Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzule
 • Numer ogłoszenia: 62864399
 • Data wyróżnienia: 11 września 2019
 • Data wprowadzenia: 11 września 2019
 • Wyświetleń: 103
 • Wyświetleń na liście: 2 589