cenzura

Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.

Zasponsoruje Pana

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
5
Zdjęcie 1 / 5
Jestem
Kobietą

Treść ogłoszenia

Witam! Mam na imię Kasia i Mam 27 lat. Piszę tutaj, ponieważ szukam partnera i nowych wrażeń. Potrafię rozwiązać nawet najbardziej zawiłe problemy i znaleźć wyjście z niejednej kłopotliwej sytuacji. Chętnie służę radą i pomagam, jeśli tylko mogę. Wszyscy mówią mi, że jestem bardzo zmysłową kobietą, ale wiem, że mam swoje wady. Poszukuję partnera do zmysłowej relacji wypełnionej seksem. Ale i nie tylko... Kolacja, dobry film, rozmowa, czy wspólny wypad także wchodzą w grę. 

Mam taki kaprys, że chciałabym zapłacić Ci za spotkania. Mam pieniądze, lubię taki smaczek i już. Jeśli nie chcesz otrzymywać wynagrodzenia - okej napisz w wiadomości, że nie. Natomiast dla osób, które są zainteresowane kwestią finansową jest to kwota 300 złotych za spotkanie i sporo wyższa za stały układ. Nie masz doświadczenia w seksie? To dobrze, nauczę Cię wszystkiego. No chyba, że już wszystko umiesz, jednak ja pokażę Ci iż tak nie jest. :)

Szukam mężczyzny otwartego na seks, przygody erotyczne i wspólne spędzanie czasu w ramach oferty sponsoringu. Lubię ostrą zabawę jak i wolny, spokojny seks. Oferuję 300zł za spotkanie i sporo wyższą kwotę za stały układ. Zapraszam zainteresowane osoby do kontaktu. KONTAKT TYLKO MAIL: [ukryte]
  • Numer ogłoszenia: 63578156
  • Data wprowadzenia: 17 lipca 2020
  • Aktualizacja: 22 lipca 2020
  • Wyświetleń: 3 202
  • Wyświetleń na liście: 19 070