PC Komputer do Gier: AMD Ryzen Threadripper 1950X

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
PC Komputer do Gier: AMD Ryzen Threadripper 1950X: wideo 14142
8
Zdjęcie 1 / 8
Cena
7 500
Jestem
Osobą prywatną
Sprzedam / kupię
Sprzedam
Rodzaj
Komputery PC
Stan
Używane

Treść ogłoszenia

Sprzedam 4 letnią stację roboczą wykorzystywaną do prac na oprogramowaniu do projektowania 2d i 3d (programy typu cad oraz sketchup), wizualizacji fotorealistycznych (vray 5, Lumion) i postprodukcji czy obróbki zdjęć (photoshop, luminar).
W związku z rozwojem pracowni i pracami nad dużymi zespołami zabudowy używana i wspomniana w ogłoszeniu stacja robocza zaczęła być niewystarczająca. Stacja z powodzeniem obsługuje kilka programów naraz (sketchup, vray, cad i psd mogą być jednocześnie otwarte i nie przycina). Z powodzeniem radziła sobie z wizualizacjami wszelkich projektów wnętrz, budynków jednorodzinnych czy małych zespołów zabudowy wielorodzinnej...z większymi także daje radę ale gdy w grę wchodziło obsadzanie terenu zielenią o wysokiej jakości modelach 3d czasowo liczenie renderów być nieopłacalne dla pracowni.

Stacja idealna dla:
- studentów architektury,
- małych pracowni architektonicznych,
- fotografów do sprawnej obróbki zdjęć
- graczy komputerowych.

Obudowa umożliwia ustawienie 3 szybkości wentylacji, nawet na najszybszym stacja pracuje cicho ponadto wyposażona w pełne przeszklenie ściany bocznej i podświetlenie LED z możliwością jego ustawień i zmiany kolorów z poziomu przycisku w obudowie.
Stacja poddana, czyszczeniu, odkurzaniu wewnątrz oraz formatowaniu w salonie komputerowym. Stacja posiada zainstalowany oryginalny systemem windows 10, jednym słowem od razu gotowa do pracy czy zabawy.

Stacja została wyceniona wg aktualnych cen rynkowych podzespołów w pierwszych tygodniach maja w sklepie komputerowym Balta w Gdyni na kwotę 7100zł (nie uwzględniając systemu operacyjnego, który jest zainstalowany o wartości ~400zł).
Zapraszam do zapoznania się ze specyfikacją przygotowaną na podstawie wyposażenia stacji przez sklep komputerowy Balta w Gdyni podczas przygotowywania komputera na sprzedaż:

- Płyta główna: Gigabyte X399 AORUS PRO TR4 8DDR 4 M.2/SATA/USB3.1 ATX
- Procesor: AMD Ryzen Threadripper 1950X
- Pamięć: 4x DIMM 16GB DDR4 PC4-19200 2666MHz Samsung
- Dyski: 1x SSD M.2 NVMe 1TB Crucial P1
1x HDD Serial ATA 600 2TB Toshiba P300
- Karta graficzna: Gigabyte GeForce GTX 1070G1 Gaming 8GB GDDR5
- Chłodzenie: Wentylator CPU Cooler Master TR4 Edition RGB
- Obudowa: Silentium PC Armis AR7 TG-RGB
- Napęd CD: DVD R/RW LG GH24NSD1 Czarny OEM
- System operacyjny: Windows 10 Home

Możliwy odbiór osobisty na terenie Gdańska (proszę o wcześniejszy kontakt SMS) jak i wysyłka kurierska (koszt pokrywa kupujący) .

Zapraszam do kontaktu.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64853634
  • Data wprowadzenia: 28.05.2022
  • Aktualizacja: 30.05.2022