A może...zacznijmy od rozmowy?

powrót do listy
obserwuj
Jestem
Mężczyzną

Treść ogłoszenia

Witaj,
Jestem uśmiechniętym facetem, który z miłą chęcią Ciebie pozna. Może zacznijmy od rozmowy a potem spacer. Nie interesuje mnie pisanie tygodniami maili. Założyłem tutaj anons z myślą że poznam jedną wspaniałą kobietę z którą będę dobrze się czuł.
Może napiszę czego pragnę od Ciebie. Przede wszystkim otwartości i chęci spotkania. Swoich pasji którymi potrafisz zarażać. Szerokiego uśmiechu i chęci zmian w swoim życiu oczywiście na lepsze. Fajnie jakbyś podzielała moje pasje czyli sport, podróże, spacery i kino ale nie jest to warunek konieczny. Chciałbym, żebyś miała zamkniętą przeszłość tak samo jak ja.
Może napiszę coś o sobie. Ja mam 32 lata. Wysoki brunet idący z uśmiechem przez świat i wierzący w to że poznam wybrankę swojego życia. Niepoprawny optymista, który lubi analizować zachowania swoje i innych. Wierzę w dobroć innych oraz to, że każdy jest z natury dobrym człowiekiem i takie też osoby chciałbym aby mnie otaczały. Jestem nastawiony pozytywnie i wierzę że odezwiesz się do mnie, że złapiemy wspólny język a potem kto wie.

Pozdrawiam
Ogłoszenie podstawowe
p...@onet.pl Wyświetl e-mail
Taki sobie ja ;)
Adres
Gdynia
Ważne jeszcze 19 dni (do 01.12.2019)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 62966632
  • Data wprowadzenia: 20 października 2019
  • Aktualizacja: 1 listopada 2019
  • Wyświetleń: 410
  • Wyświetleń na liście: 3 341
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji