Pozytywnie nastawiony do świata fan kobiecych stóp i tramplingu

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Jestem
Mężczyzną

Treść ogłoszenia

Wiem jakie to jest miejsce i jaka kategoria, a jednak widać optymizm nie umiera nigdy!

Lubię kobiece nogi, stopy i ciężar kobiecego ciała, do tego w połączeniu z odpowiednim charakterem i odrobiną sadyzmu ale zawsze z uśmiechem.

Jestem jak w temacie pozytywnie nastawiony do otaczającego mnie świata, uśmiechnięty, bez kompleksów, problemów wszelkiego typu z otwartym umysłem i chyba reprezentujący jakiś poziom. W skrócie bez dramy, problemów i wielkich filozofii, nie mam oczekiwań, nie będę Ciebie do niczego zmuszać, nie wymagam tygodni rozmowy i nie chce ingerować w Twoje życie oraz nie zakocham się w Tobie po 5 minutach, po godzinie też.

Do tego szczupły, ale wbrew pozorom trochę umięśniony, nie specjalnie wysoki, o naturalnie ciemnej karnacji, podobno ładnym uśmiechu, czarnym poczuciu humoru i wydaje mi się, że o całkiem szerokich horyzontach. Wiekowo już prawie 35 lat, psychicznie pewnie z 18 ale tylko czasem, ogólnie życiowo odpowiedzialny. Bez żony, dzieci, za leniwy na okłamywanie innych, bez kredytów, za to z własnym mieszkaniem, którego niemała przestrzeń przeraża nawet jego, pomysłem na życie, zainteresowaniami itp. tyle pozytywnych cech, koniecznie do mnie napisz :)
  • Numer ogłoszenia: 62760571
  • Data wyróżnienia: 4 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 4 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 199
  • Wyświetleń na liście: 38 377