Uchowałem się i jestem wolny

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Jestem
Mężczyzną

Treść ogłoszenia

Cześć,
minął już odpowiedni okres od czasu mojego wieloletniego związku. Piszę to dlatego, że zwróciłem uwagę, że często ludzie, którzy po długiej relacji od razu szukają kogoś nowego, nie za bardzo są na to gotowi. 
Nie mam żadnych zobowiązań, ani rodzinnych, ani biznesowych. Mam 38 lat, 187cm, dobrze zbudowany, uprawiam codziennie sport i nie ukrywam, że nie wyobrażam sobie, że moja potencjalna partnerka nie jest wysportowana i zadbana. Sport to nie jedyna moja pasja, chociaż pozostałe są raczej nietypowe, ale o tym opowiem już na spotkaniu:)
Szukam kogoś kto ma apetyt na życie, również pasje i aktywnie spędza wolny czas, ale potrafi zrobić sobie day off i spędzić dzień na kanapie przed telewizorem i niekoniecznie "sportowym jedzeniem"...nobody is perfect:). 
Wiek jest sprawą drugorzędną, ważne żebyś miała swoje pasje, możesz być wysoka, niekoniecznie superszczupła, szczególnie w strategicznych miejscach:). Jeżeli dużo czytasz i masz o czym opowiadać to możemy zacząć znajomość od day off z pizzą;)

P.S. Czytajcie proszę dokładnie ogłoszenie:) 
 
  • Numer ogłoszenia: 62693667
  • Data wyróżnienia: 10 lipca 2019
  • Data wprowadzenia: 10 lipca 2019
  • Wyświetleń: 361
  • Wyświetleń na liście: 15 447