Holenderskie konta bez meldunku !!!

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
100
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Inne

Treść ogłoszenia

Witam,

Oferujemy pomoc w założeniu rachunku rozliczeniowego wraz z kartą debetową w holenderskim banku, bez konieczności meldunku!!!
Nie musisz przebywać na terenie NL. Nasza firma załatwia za Ciebie wszystkie formalności. Aktywacja konta odbywa się poprzez wysłanie przelewu aktywacyjnego (w kwocie 1euro) z obecnego rachunku walutowego. Ważne, żeby przelew aktywacyjny był wysłany z konta walutowego należącego do osoby zakładającej rachunek w holenderskim banku.
Wszystkie dokumenty są wysyłane na nasz adres mailowy.

Obecnie, żeby załatwić jakiekolwiek formalności (w tym również założenie konta) należy posiadać meldunek na terenie Holandii. Nasza firma pomaga załatwić wszystkie te formalności bez konieczności meldunku, a co również istotne załatwiamy wszystko za Ciebie, zanim przyjedziesz do Holandii !!!
Nasza firma oferuje również pomoc prawną na terenie Holandii, a także pomoc w znalezieniu pracy. Załatwiamy za Ciebie wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do podjęcia legalnej pracy na terenie NL (w tym również numer SOFI/BSN), zakwaterowanie, ubezpieczenie etc.

Nasza oferta skierowana jest szczególnie do osób zamierzających podjąć pracę zarobkową w NL, jak również do osób zadłużonych, posiadających zajęcia komornicze na swoich polskich kontach.

Już od ponad roku z powodzeniem działamy na terenie Holandii i Belgii.
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy: [ukryte] lub telefoniczny: +31 [ukryte]
.
  • Numer ogłoszenia: 63539318
  • Data wprowadzenia: 3 lipca 2020
  • Aktualizacja: 6 lipca 2020
  • Wyświetleń: 37
  • Wyświetleń na liście: 1 973