Strony internetowe

obserwuj
Poproś o więcej zdjęć
Zamów ofertę na e-maila
Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Treść ogłoszenia

Bierzemy pełną odpowiedzialność za stworzenie indywidualnie dopasowanego procesu outsourcingowego oraz wyniki końcowe naszych Klientów. Oferowane przez nas usługi outsourcingu umożliwiają naszym Kontrahentom skupienie swoich zasobów ludzkich i finansowych na realizacji celów strategicznych, generujących wzrost przychodów i redukujących koszta, nie rezygnując przy tym z jakości, przejrzystości.

Budowa profesjonalnych stron internetowych oraz sklepów internetowych. Nie korzystamy z szablonów, programujemy w oparciu o kod oraz bazę danych. Pomagamy przy wsadzie. Doradzamy podczas zakupu miejsca na serwerze oraz domeny, dzięki temu unikniesz wygórowanych opłat w późniejszym czasie (najczęstsze praktyki wśród dostawców to oferowanie usług za darmo, a po roku użytkowania wartość zamówienia potrafi wzrosną nawet o 400% - oszczędzasz pieniądze).

Tak jak wszystko w Naszym życiu, ewoluuje aby coś było lepsze. Kod również jest ciągle żywy i z czasem może się zdarzyć, że strona będzie otwierała się w przeglądarce niepoprawnie. Jeśli masz starą stronę internetową która działa niepoprawnie – napisz, chętnie zaadoptujemy ją zgodnie z obowiązującymi standardami.
Nasze projekty wyróżnia:
  • System Zarządzanie Treścią CMS - umożliwia stworzenie dynamicznej i responsywnej strony WWW z wykorzystaniem łatwego w użyciu interfejsu. Dzięki temu poprawianie, zmienianie, oraz aktualizację wykonasz sam.
  • Responsywność RWD - witryna internetowa będzie automatycznie dopasowywać się do rozdzielczości ekranu na którym jest wyświetlana. Dzięki temu zawsze będzie czytelna.
  • Optymalizacja – strony są budowane pod kątem optymalizacji wielkości plików. Dzięki temu strony otwierają się szybciej.
  • Projekt pod najpopularniejsze przeglądarki – strony internetowe tworzone są pod najbardziej znane przeglądarki internetowe: Google, Mozilla, Opera, Microsoft Edge, Safari. Dzięki temu masz pewność prawidłowego otwierania stron przez klientów.
  • Wizytówka Google oraz nowoczesna mapa interaktywna – pozwalającą szybko wyznaczyć trasę dojazdu do Państwa firmy z dowolnego miejsca.
  • Formularz kontaktowy
Nie narzucamy z góry ceny, Ty decydujesz ile możesz przeznaczyć pieniędzy na dany projekt.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 2 miesiące temu
strony internetowe

Oferta, którą oglądasz

Strony internetowe

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie podstawowe
Oferta online

Maciej Kubiak

795622... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Rumia 
Ważne jeszcze 24 dni (do 17.02.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64578595
  • Data wprowadzenia: 16.11.2021
  • Aktualizacja: 17.11.2021
Zapytaj o ofertę
Zadzwoń SMS