- 50 % Nowy dywan firmy nuloom 240x340 cm 700zł

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 7

- 50 % Nowy dywan firmy nuloom 240x340 cm 700zł

Cena

700

Jestem
Firmą
Rodzaj
Tekstylia i dywany
Stan
Nowe

Zachęcam do zakupu:
Rodzaj produktu: Dywan
Producent: nuloom
Wymiar: 240x340 cm
Materiał: 100% Polypropylen
Kolor: Szary
Grubość runa: 5 mm
Stan: Nowy
Kraj pochodzenia: Turcja
Informacje dodatkowe: Zaprojektowany z myślą o odporności na codzienne zużycie, ten dywan jest przyjazny dzieciom i zwierzętom i doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, takich jak salon, jadalnia, kuchnia i korytarze. Średnia wysokość stosu 0,43” pozwala na wygodne umieszczenie w wejściach i pod meblami. Świeże i aktualne, współczesne dywany dodają odpowiedniej ilości szyku Twojej przestrzeni. Zalecamy sparowanie z podkładką do dywanu nuLOOM, aby zwiększyć komfort i łatwość pielęgnacji. Łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu, zalecamy regularne odkurzanie i miejscowe usuwanie łagodnych plam środkiem do czyszczenia dywanów
Dostawa: Odbiór osobisty, istniej możliwość wysyłki jej koszty ponosi kupujący. Istnieje możliwość dowozu cena ustalana indywidualnie. Jesteś zainteresowany produktem napisz odpowiemy na wszelkie pytania i w razie potrzeby prześlemy więcej zdjęć.
Gwarantujemy najniższe ceny na rynku sprawdź nas. Cena rynkowa ok. 1400zł,
Uwaga: Nie wszystkie nasze produkty zostały wystawione na ogłoszeniach. Jeśli nie znalazłeś asortymentu dla siebie napisz do nas podaj interesujący Cię produkt sprawdzimy stany magazynowe i prześlemy ofertę specjalnie dla Ciebie.
Zapraszamy również na nasze pozostałe ogłoszenia i naszego fanpage: www.facebook.com/azwnetrze1
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65310557
  • Data wprowadzenia: 08.05.2023
Wróć do góry