P u m a - 3mc. czarny kot luksusowy szuka domu, adopcja

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 8
Gatunek zwierzęcia
Kot
Jestem
Osobą prywatną

Treść ogłoszenia

Puma (w odróżnieniu od Pumy Rezydenta nazwany Pumą Juniorem) ma aktualnie 3 miesiące. Został znaleziony jako niespełna tygodniowe kocię i wychowany przez psią mamę- Misię (też naszą adopciaczkę).

To Misia masowała brzuch maluszka, ogrzewała go i dała mu ogrom psiej miłości. Pozostałe znajdujące się w domu tymczasowym zwierzaki, czyli 8 kotów rezydentów, nauczyły małego Pumę, jak być prawdziwym i odważnym kotem.

No i wyrósł! Na najprawdziwszego z prawdziwych i najcudowniejszego z cudownych kociaka- Pumę Juniora- kota luksusowego!

Nasz kot luksusowy bardzo chętnie je karmę suchą, mokrą oraz mięso gotowane. Nie ma również żadnych zahamowań w dokonywaniu codziennych kradzieży karmy kotów dorosłych oraz psów.

Jest bardzo odważny, 2 psy i 8 kotów współmieszkających to dla niego żaden problem! Bawi się, atakuje z ukrycia, ze swoją psią mamą urządza walki na śmierć i życie.

Zaprzyjaźnił się z dziećmi i bardzo ładnie się z nimi bawi, aczkolwiek one uważają, że wskakiwanie z ukrycia na gołe stopy jest średnio zabawne. :)

Puma jest osobnikiem niezwykle samorządnym i niezależnym- wszelkie rozmowy wychowawcze dotyczące notorycznych kradzieży piłeczek, samochodzików i kredek, nie przynoszą żadnych rezultatów. Junior odwraca kota ogonem, robi minę kota ze Shreka i udaje, że cała rzecz go nie dotyczy.

Co tu jeszcze... Aaa, przyszłą rodzina musi się liczyć z tym, że Puma uwielbia wchodzić i wciskać się we wszystkie kąty, więc zawsze przed zamknięciem szafki lub pralki należy sprawdzić, czy kot luksusowy akurat w niej nie przebywa. :)

Wybawiony Junior przybywa do człowieka na porcję przytulania i całusków, po czym jako kot niezależny sam wybiera sobie miejsce do spania- najczęściej jest to łóżko oraz ludzki lub zwierzęcy przyjaciel blisko.

PODSUMOWANIE: Puma Junior- kot idealny w kolorze przynoszącym SZCZĘŚCIE szuka najlepszego domu na świecie, chętnie z innym kocim lub psim towarzyszem.

*

Szukamy dla naszego kawalera domu wyłącznie w okolicy Trójmiasta lub jego najbliższych okolic.

Puma nie zostanie wydany do domu wychodzącego.

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o wysłanie smsa o treści PUMA pod numer [ukryte] Oddzwonię w pierwszej wolnej chwili.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64396747
  • Data wyróżnienia: 27 lipca 2021
  • Data wprowadzenia: 27 lipca 2021
  • Aktualizacja: 28 lipca 2021
  • Wyświetleń: 189
  • Wyświetleń na liście: 6 370