Szukaj

Powrót do listy

IDEALNY BLIŹNIAK

Nieruchomości - Oferty deweloperów
Nieruchomość znajduje się w malowniczej dzielnicy Wielki Kack blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W okolicy dominuje niska zabudowa jednorodzinna. Doskonała lokalizacja pozwala na szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta zaledwie (2,1 km) oraz centrum miasta (7,2 km). Bliźniak w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 167 m 2 z garażem na dwa samochody, usytuowany jest na działce o powierzchni 353 m 2 .Poddasze użytkowe do zagospodarowania z oknem połaci-owym. Ogród na trzy strony Świata. Dom do własnej aranżacji ( brak ścianek działowych, dzięki czemu można mieć wpływ na ostateczny rozkład pomieszczeń).

POMIESZCZENIA W DOMU wg projektu
PARTER :
Przestronny salon z miejscem na kominek połączony z kuchnią i przedpokojem o pow. 42,35 m2
Gabinet o pow. 9,2 m 2
Garaż na dwa samochody o pow. 27,7 m 2
Pomieszczenie gospodarcze o pow. 3,24 m 2
Wiatrołap o pow. 4,3 m 2
Toaleta o pow 1,7 m 2

PIĘTRO :
Główna sypialnia z łazienką i garderobą o pow. 21,85 m2
Sypialnia z garderobą o pow. 15,95 m2
Pokój z balkonem o pow. 11,8 m2
Pokój z balkonem o pow. 12,8 m2
Łazienka o pow. 7,4 m2
Korytarz o pow. 5,8 m2
Poddasze użytkowe z oknem do zagospodarowania

Izabela Ackermann
Specjalista ds. sprzedaży domów
tel. kom.: 698... Wyświetl numer
e-mail: i...@freed... Wyświetl e-mail

Zapraszam serdecznie do naszej placówki w Gdańsku przy ul. Bolesława Chrobrego 79 c, www.freedom-nieruchomosci.pl"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Oferta firmy

Gdańsk
Bolesława Chrobrego 79C
58 ... Wyświetl numer
inne ogłoszenia firmy w kategorii Nieruchomości: Oferty deweloperów (20) »

Zobacz oferty o podobnym metrażu i cenie