Szukaj

Ogłoszenie drobne

Konsultant ds. telefonicznej sprzedaży produktów bankowych

Miejsce pracy
Gdańsk Przymorze  ul.  Kołobrzeska 32C pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Finanse / Bankowość, Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista, Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat, Część etatu
W związku z dynamicznie rozwijającym się działem sprzedaży produktów bankowych (głównie karty kredytowe) poszukujemy pracowników na stanowisko Konsultanta ds. telefonicznej sprzedaży produktów bankowych.

Oferujemy:
- umowa o pracę na 3/4 etatu,
- atrakcyjna podstawa 1600 zł netto (na rękę) oraz premia, konkursy sprzedażowe,
- jasno określona ścieżka kariery - awans na młodszego specjalistę już po 3 miesiącach,
- praca w dwóch zmianach tygodniowych: 10:00-16:00 oraz 14:00-20:00.
- wolne weekendy i święta
- możliwość ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
- możliwość odpłatnego polecenia przyjaciół do pracy.

Obowiązki:
- praca w telefonicznej sprzedaży kart kredytowych oraz innych produktów bankowych,
- dobranie najlepszej oferty dla klienta.

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności,
- dyspozycyjność około 120 h w miesiącu,
- doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej,
- znajomość branży bankowej będzie dodatkowym atutem.

Opis dodatkowy

CV wyślij na p...@trans... Wyświetl e-mail z dopiskiem: "Projekt bankowy" w tytule wiadomości.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ramach procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
Kołobrzeska 32C
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (13) »