Organizacja Eventów

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
700
Rodzaj szkolenia
Umiejętności personalne

Treść ogłoszenia


Organizacja Eventów - NOWA EDYCJA KURSU 
Organizowanie eventów wbrew pozorom to wymagające, ale satysfakcjonujące wydarzenie! Hotelarze, pracownicy firm, które organizują swoje wewnętrzne spotkania czy szkolenia, a także zlecają ich organizację firmom zewnętrznym, wymagają praktycznej wiedzy i muszą mieć podstawy, żeby dobrze wykonać to zadanie albo kontrolować i monitorować innych.
Celem kursu jest przekazanie studentom praktycznej wiedzy z zakresu organizacji eventów. Dlatego też zaprosiliśmy do współpracy ekspertów-praktyków, osoby związane zawodowo z branżą eventową i organizacją spotkań od wielu lat. Wykłady oparte będą przede wszystkim na case studies i doświadczeniu wykładowców i prowadzone będą w formie warsztatów. Ponadto uczestnicy kursu będą mieli możliwość przeżycia jak wygląda organizacja eventów w praktyce.
Tematyka zajęć
Wśród poruszanych zagadnień będzie m.in. event jako narzędzie biznesowe, sztuka prezentacji, nowe trendy w eventach.
Patronaty
Kurs został objęty patronatem "Pomerania Business Meetings", jednostki działającej w strukturach "Pracodawców Pomorza", której działalność dedykowana jest podmiotom tworzącym lokalną branżą eventową – agencjom, działom eventowym w przedsiębiorstwach i korporacjach oraz podwykonawcom eventowym.
 
Zapisy trwają!
Cena: 750 zł.
Dla studentów WSTiH i uczestników innych kursów WSTiH : tylko 700 zł
  • Numer ogłoszenia: 62242785
  • Data wyróżnienia: 7 lutego 2019
  • Data wprowadzenia: 31 stycznia 2019
  • Aktualizacja: 15 lutego 2019
  • Wyświetleń: 170
  • Wyświetleń na liście: 6 769