ST.ART Zajęcia wokalne

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
2
Zdjęcie 1 / 2
Cena
250
Rodzaj szkolenia
Artystyczne

Treść ogłoszenia

ST.ART to innowacyjna szkoła, która oferuje zajęcia wokalne. Zapewniamy kompleksowe nauczanie począwszy od emisji głosu, a skończywszy na pisaniu autorskich utworów. Zajęcia dedykowane są najmłodszym muzycznym odkrywcom, jak i dorosłym.

ST.ART
Studio Twórczości Artystycznej 


Ty
Czy chciałbyś odnaleźć swoje brzmienie? Czy marzysz o rozpoczęciu swojej działalności artystycznej, ale nie masz pojęcia jak się do tego zabrać? Chciałbyś napisać swój pierwszy tekst lub masz ich już trochę na swoim koncie, ale potrzebujesz nowych inspiracji? Koniecznie musisz zgłosić się do nas. Gwarantujemy Ci efekty!
W przyjacielskim gronie dowiesz się jak przekraczać swoje granicę, łamać blokady, nauczysz się kreatywnego myślenia i niekonwencjonalnego pisania.
Jak?
Poprzez ćwiczenia, które tak naprawdę będą Ci sprawiały niesamowity fun. Masz już tekst. Co dalej? Trzeba wymyślić melodię!
Jak?
Znowu - poprzez eksperymenty i improwizację. Masz obok siebie arsenał ludzi, którzy Ci w tym pomogą. Będziemy opracowywać utwory tak, aby cały zespół był zaangażowany.
Muzyka?
Żaden problem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który jest bardzo prosty w obsłudze, a jednocześnie ma nieskończone możliwości (looper, pady perkusyjne, syntezatory i wiele innych). Jednocześnie będziesz autorem swojego tekstu, muzyki i aranżacji.

Twój rozwój
Grupy liczą od 5 do 10 osób. W konkretnych przedziałach wiekowych i na konkretnych poziomach. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować Ci rozwój adekwatny do twoich potrzeb. W tak nielicznych grupach zwrócimy uwagę na KAŻDEGO uczestnika zajęć. Jednocześnie daje nam to duże pole do manewru, jeżeli chodzi o budowanie zespołów wokalnych. Dysponujemy dużą ilością materiałów edukacyjnych, które zależnie od twoich chęci, będziesz mógł studiować w domu. Ponadto będziemy Cię zapraszać na różnego rodzaju festiwale muzyczne, na których będziesz mógł się sprawdzić, poznać wielu fantastycznych ludzi i przeżyć niezwykły czas. Zdobędziesz doświadczenie na różnych scenach w Polsce, poszerzysz horyzonty muzyczne i co ważniejsze - zbierzesz feed back, który będzie motywacją do dalszego działania.

Kadra: Julita Zielińska, Weronika Sydow, Sara Kordowska. Więcej informacji w zdjęciach.

Cena:
Zajęcia grupowe:
Grupa 3-5 lat (1h) 250zł/miesiąc
Grupa 6-8 lat (1h) 250zł/miesiąc
Grupa 9-12 lat (1h) 250zł/miesiąc 
Grupa 13-18 lat (1h) 250zł/miesiąc 
Grupa 18+ (1,5h) 250zł/miesiąc
Grupa Masterclass  OCH  18+ (2h) 200zł/miesiąc (ograniczona ilość miejsc)

Śledź nas:
www.instagram.com/studiotworczosciart
https://www.facebook.com/START- [ukryte] 806316/
 
  • Numer ogłoszenia: 62988029
  • Data wyróżnienia: 14 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 28 października 2019
  • Aktualizacja: 31 października 2019
  • Wyświetleń: 145
  • Wyświetleń na liście: 8 550