Tarasy Bałtyku - Gdańsk Przymorze - 58.64 m2

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 19
Cena
730 779
 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  3
Adres
Gdańsk Przymorze
 
Cena za m2
12 462,12
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
Czerwiec 2021
Powierzchnia
58,64 m2
Typ ogrzewania
Centralne z sieci miejskiej
Dodatkowe informacje
 • Winda

Treść ogłoszenia

Przestronny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 58,64 m2 o ekspozycji wschodniej z widokiem na zielone patio, idealny zarówno dla par jak i singli. Usytuowany na trzecim piętrze luksusowej inwestycji Tarasy Bałtyku, zlokalizowanej w bezpośredniej bliskości morza oraz parku. Ustawna strefa dzienna z aneksem kuchennym (28,11 m2) posiada wyjście na loggie (7,70 m2). W apartamencie zaprojektowana została bardzo duża sypialnia (15,48 m2), łazienka (6,99 m2) oraz hol (8,06 m2) z dodatkowym miejscem na zabudowę garderoby. W budynku znajdują się cztery panoramiczne windy. Apartament gotowy do odbioru w czerwcu 2021.
ZDOBYWCA MIĘDZYNARODOWEJ NAGRODY
Tarasy Bałtyku zdobyły nagrodę Best Residential High-Rise Development Poland oraz dodatkowe wyróżnienie FIVE STAR i tym samym znalazła się wśród najlepszych inwestycji w Europie.

Jury konkursu, w skład którego weszło 80 międzynarodowych, niezależnych ekspertów, szczegółowo oceniało: oryginalność architektury, design, jakość wykonania projektów, ich lokalizację, a także rozwiązania chroniące środowisko, użyte innowacje, standard wykończenia oraz bezpieczeństwo.
PERSPEKTYWA ZACHWYTU
12 pięter Tarasów Bałtyku ujawnia niepowtarzalną perspektywę na zróżnicowany krajobraz Gdańska. Każda z ekspozycji zachwyca widokiem na bałtycki horyzont, morenowe wzgórza lub tętniące życiem miasto.
MORZE MOŻLIWOŚCI
Przymorze należy do najlepiej skomunikowanych obszarów miasta. Transport publiczny oraz rozwinięta infrastruktura drogowa sprawiają, że gdańskie Stare Miasto, sopocki Hipodrom, Park Oliwski czy kameralne kawiarnie Wrzeszcza znajdują się w zasięgu kilkunastominutowej przejażdżki.
NA STYKU POTRZEB
Przymorze to atrakcyjna i prężnie rozwijająca się dzielnica Gdańska. To tutaj biznes spotyka się z rekreacją, tworząc energiczny obraz miejskiego życia. Tarasy Bałtyku w pełni wpisują się w rytm lokalnej, jakże barwnej codzienności.
ARCHITEKTURA
Tarasy Bałtyku to architektura odważna i nietuzinkowa. Dynamiczna i tarasowa forma apartamentowca skrywa w sobie funkcjonalne przestrzenie mieszkalne oraz okazałe tarasy i loggie. Inwestycja została dodatkowo wyposażona w liczne udogodnienia, takie jak prywatna sala fitness, siłownia, sala klubowa czy strefa relaksu dla mieszkańców.
ISTOTA DETALU
Tarasy Bałtyku to proste płaszczyzny, starannie dobrane detale i przeszklenia podkreślające widok za oknami. Nie brakuje tu elementów artystycznego wzornictwa, które nadają wnętrzom wyjątkowy charakter: zawieszonych drewnianych siedzisk w formie obręczy, spiralnych schodów wyłożonych naturalnym drewnem czy balustrad z giętego szkła.
WYCISZENIE W SERCU MIASTA
Tarasy Bałtyku wpisują się w tkankę miejską dzięki ogólnodostępnym lokalom usługowym i handlowym znajdującym się na parterze inwestycji. Prestiżowe lobby apartamentowca, z wyodrębnioną recepcją oraz komfortowym miejscem spotkań na antresoli, wprowadza do prywatnej strefy mieszkalnej. Na poziomie pierwszego piętra umiejscowione zostało zielone patio dostępne wyłącznie dla mieszkańców, pozwalające na chwilę wyciszenia w samym sercu miasta.
NATURALNIE AKTYWNI
Pobliski Park Reagana, wraz z sąsiadującą z nim plażą, otwierają przed miłośnikami aktywnego trybu życia ogrom możliwości. Rozległe tereny rekreacyjne zachęcają do joggingu i korzystania z zewnętrznych siłowni. Odpowiednio zaprojektowana infrastruktura rowerowa zaprasza natomiast do korzystania z uroków nabrzeża i lasów całego Trójmiasta.
Certyfikat Jakości
Zastosowanie najwyższej klasy rozwiązań technicznych i technologicznych skutecznie łączy wysoki standard z nowoczesną myśl architektoniczną. Terminowość i wysoką jakość zapewnia generalny wykonawca - ALLCON Budownictwo. Własne wykonawstwo gwarantuje również sprawnie funkcjonujący proces obsługi poodbiorowej.
 • Numer ogłoszenia: 63214744
 • Data wyróżnienia: 2 września 2020
 • Data wprowadzenia: 30 stycznia 2020
 • Aktualizacja: 24 września 2020
 • Wyświetleń: 707
 • Wyświetleń na liście: 28 908