Obiekt - Gdańsk Wrzeszcz

Gdańsk Wrzeszcz
Słowackiego Juliusza
1 2022 1900 m2
16 000 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
4
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 4
Cena
16 000 000
 • Liczba pokoi
  1
 • Piętro
  1 piętro
 • Rok budowy
  2022 r.
Jestem
Firmą
Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Słowackiego Juliusza
Cena za m2
8 421,05
Nr licencji pośrednika
5367
Rodzaj nieruchomości
Biuro
Nr oferty
HF02854
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
1 900 m2
Typ ogrzewania
C. o. miejskie
Powierzchnia działki
1 941 m2
Dodatkowe informacje
 • Winda
 • Siła
 • Miejsce parkingowe
 • Internet
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Treść ogłoszenia

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjny, IV-kondygnacyjny obiekt o charakterze biurowo-usługowo-handlowym położony w ścisłym centrum Gdańska Wrzeszcza przy ul. Juliusza Słowackiego, jednej z najważniejszych ulic Gdańska, która łączy handlową dzielnicę Wrzeszcza z autostradą A1 i portem lotniczym im. Lecha Wałęsy. Budynek mieści się około 50 m od Al. Grunwaldzkiej, głównej arterii łączącej Gdańsk z Gdynią vis a vis prestiżowego osiedla Garnizon. Obiekt w trakcie budowy (stan surowy zamknięty) usytuowany jest w pierwszej linii zabudowy od ul. Słowackiego. Posadowiony jest na działce o powierzchni 1941m2.

Łączna powierzchnia użytkowa budynku to ok.1900m2. Składają się na nią cztery kondygnacje z powierzchnią open space z wydzielonymi pomieszczeniami na toalety i węzeł socjalny, ok.475m2 na każdej z nich oraz parking w podziemnej hali garażowej z 17 miejscami postojowymi W budynku centralnie zlokalizowano klatkę schodową z przestrzenią na dwie cichobieżne windy, dostępne z korytarza. Ponadczasowy i elegancki charakter nadaje obiektowi bardzo nowoczesna bryła. Komfort akustyczny zapewnia wyciszona i przeszklona fasada. Budynek posiada uchylne okna. Parking na terenie obiektu wraz z możliwością parkowania wzdłuż drogi dojazdowej są niewątpliwym atutem.

Budynek charakteryzuje się doskonałą lokalizacją. Sąsiaduje od północy z ul. Słowackiego, od wschodu z ul. Hugo Kołłątaja, od południa z zespołem zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, od zachodu ze szkołą podstawową. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się budynek hali sportowej Spójnia. W niewielkiej odległości mieści się jedno z największych Centrów Handlowych Trójmiasta Galeria Bałtycka, CH Manhattan, Hotel Szydłowski, liczne lokale o charakterze handlowo-usługowym jak i centra biurowe min.Olivia Business Centre, Alchemia, Garnizon Gato. To unikatowe miejsce. Rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe i mnogość środków komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus, kolejka PKM i SKM), bliskość miejsc związanych z kulturą i nauką sprawiają, że jest to najbardziej atrakcyjne miejsce dla prowadzenia biznesu.

Inwestycja jest w trakcie realizacji. Na danym terenie obowiązuje MPZP nr 0813. Na obecnym etapie zaawansowania budowy istnieje możliwość indywidualnego ustalenia z potencjalnym nabywcą, dalszego zakresu ewentualnych prac wykończeniowych. Brany jest pod uwagę podział nieruchomości i zakup mniejszej powierzchni jak również wynajem całej nieruchomości lub poszczególnych pięter. Podana cena jest ceną obiektu w stanie deweloperskim i jest kwotą netto do której należy doliczyć podatek VAT w obowiązującej stawce. Proponowany czynsz najmu: pomieszczenia na parterze 95 zł/m2; pomieszczenia na poszczególnych piętrach - 65 zł/m2.Zapraszamy na prezentację. Oferta godna polecenia!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

1 200 000 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

790 000 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

910 000 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

18 000 000 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Obiekt - Gdańsk Wrzeszcz

Oferta, którą oglądasz

Obiekt - Gdańsk Wrzeszcz

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie podstawowe

Alicja Kupcewicz-Szwoch

+48600... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Słowackiego Juliusza
Zobacz dane kontaktowe

Dane oferty pobrane z serwisu PBON

Ważne jeszcze 361 dni (do 25.06.2023)
 • Numer ogłoszenia: 64732850
 • Data wprowadzenia: 03.03.2022
 • Aktualizacja: 26.06.2022
Zadzwoń SMS