Montażysta Stolarki Okiennej

Ogłoszenie nieaktualne

Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo

Dodane 14 września 2017

Firma „BOB-ROLLO” Sp. z o.o. jest renomowanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych w postaci fasad i ogrodów zimowych. Od ponad 40 lat markowe produkty „BOB-ROLLO” spełniają marzenia Klientów. Nadrzędnym celem naszej firmy jest dostarczanie produktów i usług spełniających oczekiwania Klientów i gwarantujących im pełne zadowolenie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko: Montażysta Stolarki Okiennej Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • praca przy montażu stolarki okiennej na terenie Trójmiasta i okolic,
  • możliwa - praca w delegacjach zagranicznych najczęściej w Szwecji, Niemczech, Szwajcarii, Holandii.

Wymagania:

  • doświadczenie przy montażu stolarki okiennej,
  • sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pensję + premię.
Mile widziane:
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu aplikacyjnym kandydata do pracy oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych, przeprowadzanych przez BOB-ROLLO Sp. z o.o. z siedzibą w Rumi, ul. Młyńska 8, 84-240 Rumia. Zgoda zostaje wyrażona na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

  • Numer ogłoszenia: 60749389
  • Data wyróżnienia: 7 września 2020
  • Data wprowadzenia: 14 września 2017
  • Aktualizacja: 6 lipca 2020
  • Wyświetleń: 1 451
  • Wyświetleń na liście: 110 760