Spedytor bez doświadczenia j. niemiecki

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 30000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Nr ref: VRLS/10/2023/DE

Veris Logistics Sp. z o.o. aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko spedytora drogowego ze znajomością języka niemieckiego do oddziału znajdującego się w Gdyni, przy ulicy Plac Kaszubski 8.
Co oferujemy?
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie podstawowe 4500PLN brutto + 15% brutto prowizji od wypracowanej miesięcznej marży
  • Szkolenie niezbędne do rozpoczęcia pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, system zarządzania zleceniami, dostępy do giełd transportowych)
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia i kursy mające na celu rozwój kompetencji pracowników
Jakie mamy wymagania?
  • NAJWAŻNIEJSZA JEST płynna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność organizacji pracy oraz planowania zadań
  • Chęć rozwoju i poznania ciekawej branży (dodatkowy atut)
  • RESZTY CIĘ NAUCZYMY
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z klientami oraz podwykonawcami
  • Aktywne poszukiwanie klientów
  • Kompleksowa realizacja zleceń z wysoką dbałością o terminowość
  • Dbałość o wizerunek firmy
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
  • Obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków
  • Wsparcie administracyjne dotyczące wykonanych zleceń
Czym się zajmujemy?
Jesteśmy operatorem logistycznym oferującym klientom różnych branż pełną gamę rozwiązań.
Transport produktów drogą lotniczą, lądową, kolejową, morską oraz intermodalną. Zajmujemy się przewozem towarów sypkich, niebezpiecznych, wartościowych oraz ponadnormatywnych.
Granice nie stanowią dla nas wyzwania. Obsługujemy dowolne relacje krajowe i międzynarodowe.
Świadczymy usługi klientom o zróżnicowanej skali potrzeb – zarówno dużym firmom i korporacjom, jak i małym przedsiębiorstwom. Tworzymy ofertę skrojoną na miarę wymagań.
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij nam:
  • CV ze zdjęciem
  • Zgodę na przetwarzanie danych

Prosimy o dodanie klauzuli:

Konieczne dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Aktualizacja: 24.10.2023