Asystent(ka) ds. rekrutacji/ We Can Do It/ Szwecja

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
HR
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Asystent(ka) ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Gdynia.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z ludźmi,
  • Umiejętności komunikacyjne- budowanie pozytywnych relacji,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Zainteresowanie branżą HR,
  • Sprawna obsługa Microsoft Office,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min.B2).
Obowiązki:
  • Aktywne poszukiwanie i rekrutowanie kandydatów,
  • Selekcja aplikacji oraz udział w rozmowach rekrutacyjnych (stacjonarnych lub online),
  • Kontakt telefoniczny z kandydatami,
  • Pomoc w podpisywaniu umów.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w zgranym zespole w biurze w centrum Gdyni,
  • Bogaty zestaw benefitów do wyboru ( karta multisport, karta zdrowia, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do szkoleń etc.)
  • Owocowe poniedziałki,
  • Wolny dzień w Twoje urodziny,
  • Wsparcie zespołu i szkolenia wewnętrzne.
A zanim wyślesz CV, zapoznaj się z nami na YouTube: We Can Do It HR
Informacje o firmie
WE CAN DO HR Sp z o.o.

WE CAN DO HR jest profesjonalną agencją pośrednictwa pracy prężnie działającą na rynku europejskim - w szczególności w krajach Skandynawii.
Dzięki specjalizacji w sektorze budowlanym i stałej, wieloletniej współpracy z największymi przedsiębiorcami w Europie proponujemy doskonałe oferty pracy dla specjalistów budowlanych, wykończeniowych, remontowych i produkcyjnych.
Przez cały rok prowadzimy rekrutacje stałe, zapewniamy też atrakcyjną prace sezonową i tymczasową gwarantując przy tym pełną obsługę kadrową.
Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64952442
  • Data wyróżnienia: 08.08.2022
  • Data wprowadzenia: 08.08.2022
  • Aktualizacja: 12.09.2022