Aktualizacja: 4 dni temu

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie działem składającym się z 2 linii produkcyjnych bitumicznych materiałów hydroizolacyjnych
  • inicjowanie i wprowadzanie udoskonaleń organizacyjnych i technologicznych w pionie produkcyjnym
  • inicjowanie, zmiana i wdrożenie i monitorowanie nowej organizacji procesów produkcyjnych w celu podniesienia wydajności, jakości pracy i obniżki kosztów operacyjnych, z uwzględnieniem nowoczesnych metod organizacji pracy pionu produkcyjnego,
  • zarządzanie kosztami produkcji
  • współpraca z działem sprzedaży i logistyki
  • definiowanie celów i planów produkcyjnych oraz nadzór nad ich realizacją
  • terminowa realizacja planów produkcyjnych
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji oraz wymaganej jakości
  • nadzór nad dokumentacją produkcyjną
  • dokonywanie oceny efektywności pracy podległych pracowników

Oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne chemiczne (inżynieria chemiczna, zarządzanie produkcją,)
  • kilkuletnie doświadczenie w produkcji na stanowisku kierowniczym , doświadczenie w branży chemicznej
  • znajomość metod i technik produkcji
  • osoba ambitna, nastawiona na wyzwania, asertywna, potrafiąca prezentować swoje racje, potrafiąca budować zespół niezbędny do realizacji nowych zadań, doświadczona w zmianach i nie obawiająca się ich
  • zdolność organizacji pracy własnej i zespołu
  • umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office
Oferta:
  • umowa o pracę
  • interesująca praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwości rozwoju zawodowego i dodatkowych szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Informacje o firmie
EMULBIT to polska spółka produkująca materiały chemii budowlanej.
Profil produkcji obejmuje bitumiczne materiały hydroizolacyjne wodne i rozpuszczalnikowe stosowane na zimno, hydroizolacyjne materiały polimerowe oraz specjalistyczne zaprawy mineralne typu PCC.
Spółka zatrudnia młody zespół pracowników o wysokich kwalifikacjach.
Zatrudnionym pracownikom zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez dodatkowe szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Oferujemy pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.
Podejmujemy się produkcji pod specyficzne zamówienia naszych klientów. Specjalizujemy się w produktach nietypowych, do zastosowań specjalistycznych oraz produkcji pod obcą marką.
Pracownicy zatrudnieni w spółce są otwarci na ludzi i wyzwania związane z powierzonymi im zadaniami, chętnie podejmują się wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Atmosfera i relacje z klientami oraz pracownikami kształtowane są przez zgrany zespół, które razem stanowią największą siłę firmy.

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Adres
Gdańsk Rudniki
Sztutowska 18A
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 16 dni (do 01.02.2019)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Inżynieria / Technologie
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Zobacz dane kontaktowe
EMULBIT Sp. z o. o.
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
p...@emulb... Wyświetl e-mail
Telefon
58  Wyświetl numer
NIP
5932367782

Profil pracodawcy

EMULBIT Sp. z o.o. jest polskim producentem materiałów chemii  budowlanej. Marki handlowe to:  EMULBIT - systemy hydroizolacji I NCRETE - torkret - beton natryskowy oraz specjalistyczne zaprawy budowlane typu PCC....

Zobacz profil employer_photo
  • Numer ogłoszenia: 62190825
  • Data wyróżnienia: 12 stycznia 2019
  • Data wprowadzenia: 12 stycznia 2019
  • Aktualizacja: 15 stycznia 2019
  • Wyświetleń: 275
  • Wyświetleń na liście: 17 776
Zadzwoń SMS