Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie działem składającym się z 2 linii produkcyjnych bitumicznych materiałów hydroizolacyjnych
  • inicjowanie i wprowadzanie udoskonaleń organizacyjnych i technologicznych w pionie produkcyjnym
  • inicjowanie, zmiana i wdrożenie i monitorowanie nowej organizacji procesów produkcyjnych w celu podniesienia wydajności, jakości pracy i obniżki kosztów operacyjnych, z uwzględnieniem nowoczesnych metod organizacji pracy pionu produkcyjnego,
  • zarządzanie kosztami produkcji
  • współpraca z działem sprzedaży i logistyki
  • definiowanie celów i planów produkcyjnych oraz nadzór nad ich realizacją
  • terminowa realizacja planów produkcyjnych
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji oraz wymaganej jakości
  • nadzór nad dokumentacją produkcyjną
  • dokonywanie oceny efektywności pracy podległych pracowników

Oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne chemiczne (inżynieria chemiczna, zarządzanie produkcją,)
  • kilkuletnie doświadczenie w produkcji na stanowisku kierowniczym , doświadczenie w branży chemicznej
  • znajomość metod i technik produkcji
  • osoba ambitna, nastawiona na wyzwania, asertywna, potrafiąca prezentować swoje racje, potrafiąca budować zespół niezbędny do realizacji nowych zadań, doświadczona w zmianach i nie obawiająca się ich
  • zdolność organizacji pracy własnej i zespołu
  • umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office
Oferta:
  • umowa o pracę
  • interesująca praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwości rozwoju zawodowego i dodatkowych szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Informacje o firmie
EMULBIT to polska spółka produkująca materiały chemii budowlanej.
Profil produkcji obejmuje bitumiczne materiały hydroizolacyjne wodne i rozpuszczalnikowe stosowane na zimno, hydroizolacyjne materiały polimerowe oraz specjalistyczne zaprawy mineralne typu PCC.
Spółka zatrudnia młody zespół pracowników o wysokich kwalifikacjach.
Zatrudnionym pracownikom zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez dodatkowe szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Oferujemy pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.
Podejmujemy się produkcji pod specyficzne zamówienia naszych klientów. Specjalizujemy się w produktach nietypowych, do zastosowań specjalistycznych oraz produkcji pod obcą marką.
Pracownicy zatrudnieni w spółce są otwarci na ludzi i wyzwania związane z powierzonymi im zadaniami, chętnie podejmują się wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Atmosfera i relacje z klientami oraz pracownikami kształtowane są przez zgrany zespół, które razem stanowią największą siłę firmy.

Adres
Gdańsk Rudniki
Sztutowska 18A
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Inżynieria / Technologie
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 62190825
  • Data wyróżnienia: 12 stycznia 2019
  • Data wprowadzenia: 12 stycznia 2019
  • Aktualizacja: 23 stycznia 2019
  • Wyświetleń: 566
  • Wyświetleń na liście: 22 388