Kierownik Zmiany Recepcji

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Administracja,
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: FOsup1

Uważasz, że nie ma rzeczy niemożliwych, a problemy są po to, by je rozwiązywać? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „Yes I Can!”, dołącz do zespołu recepcyjnego nowo otwartego Radisson Hotel & Suites w centrum Gdańska!

Otwieramy drugą część hotelu i poszukujemy osób takich jak Ty!

Pracownicy Radisson stanowią zgrany zespół dbający o niezapomniane wrażenia przebywających w naszych hotelach gości. Więc jeżeli i Ty, jesteś osobą komunikatywną, potrafisz słuchać i wczuć się w potrzeby gościa, to z przyjemnością powitamy Cię w naszym zespole, gdzie uśmiech i optymizm czynią każdą chwilę ważną i niezapomnianą.

Jeśli uda Ci się stworzyć zespół i zachęcić jego członków, by dali z siebie wszystko, to zyskasz lojalnych współpracowników. Nie obawiasz się pracy pod presją czasu? Potrafisz utrzymać dyscyplinę w zespole? Aplikuj!

Główne obowiązki Kierownika Zmiany Recepcji to:
  • nadzoruje pracy działu recepcji podczas zmiany pod względem jakości świadczonych usług i współpracy
  • realizuje cele działu w zakresie satysfakcji gości, przychodów z dostępnych pokoi oraz  promocji
  • bierze udział i dba o sprawne i uprzejme meldowanie i wymeldowywanie gości
  • motywuje zespół Recepcji koncentrując się na optymalizacji i zwiększaniu efektywności świadczonych usług
Wymagania na stanowisku Kierownika Zmiany Recepcji:
  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz zdolność do przestrzegania wysokich standardów pracy oraz nadzorowania działań zespołu
  • pozytywne nastawienie, doskonałe zdolności organizacyjne i chęć zapewnienia najwyższych standardów obsługi gościa
  • determinacja i ambicja inspirująca zespół do ciągłego spełniania, a nawet przewyższania oczekiwań gości
  • umiejętność logicznego myślenia, radzenia sobie w trudnych sytuacjach i wysoka komunikatywność
  • praktyczna znajomość systemu Opera Property Management
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista i profesjonalizm
Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? Dołącz do nas i spraw, by każda chwila była niezapomniana!

Aby aplikować na powyższe stanowisko i stać się członkiem naszego zespołu, prześlij swoje dokumenty aplikacyjne na adres r...@radis... Wyświetl e-mail ub poprzez kliknięcie przyciska ‘aplikuj’ poniżej.
Koniecznie w tytule maila wpisz nr referencyjny tego ogłoszenia: FOsup1

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z najlepszymi kandydatami :)

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62778258
  • Data wyróżnienia: 10 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 10 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 644
  • Wyświetleń na liście: 30 361