Kosmetyczka/Maniciurzystka/Pediciurzystka

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kosmetyka / fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 dni temu

Zakres obowiązków:
- Profesjonalna obsługa klientów
- Manicure klasyczny i hybrydowy
- Malowanie podstawowe zdobienie paznokci
- Przedłużanie paznokci metodą żelową
- Pedicure klasyczny oraz hybrydowy
- Sterylizacja narzędzi
-Henna brwi i rzęs
-Depilacja woskiem
- Obsługa rezerwacji i wizyt
- Dbanie o pozytywny wizerunek salonu
Oczekujemy:
- min. 2-letniego doświadczenia w zawodzie
- znajomości produktów Victoria Vynn
- odpowiedzialności
- dokładności i poczucia estetyki
- ponadprzeciętnych zdolności manualnych
- komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej
- otwartości na zmiany
- umiejętności pracy samodzielnej oraz grupowej
- chęci rozwoju i poszerzania swoich umiejętności

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
- miejsce pracy w prestiżowej sieci salonów
- pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
- sympatyczną atmosferę w gronie profesjonalistów
- ergonomiczne i profesjonalnie wyposażone stanowisko pracy
- szkolenia branżowe

Informacje o firmie
CICHY|DESIGN to najbardziej profesjonalny salon fryzjersko-kosmetyczny znany wszystkim koneserom. Zrzeszamy zespół doskonale wyszkolonych, kreatywnych i otwartych ludzi, a przede wszystkim świetnych fryzjerów. Doskonała jakość naszych usług to również zasługa współpracy z najlepszymi na rynku markami fryzjerskimi. Oferujemy kompleksową obsługę, zaczynając od doboru fryzur, poprzez farbowanie, czy cięcie, a kończąc na doskonałej stylizacji i pielęgnacji włosów.
W salonie urody CICHY DESIGN o Twoją urodę zadbają również̇ stylistki paznokci oraz kosmetyczki oferujące zabiegi pielęgnujące dłoni i stóp. Wszystko przebiega w miłej atmosferze, a zabiegom towarzyszą przyjemne rozmowy oraz pyszna kawa lub herbata.

www.cichydesign.pl

zobacz klauzulę
Ogłoszenie standardowe
a...@synag... Wyświetl e-mail
Cichy Design
Adres
Gdańsk Zaspa
Ważne jeszcze 17 dni (do 15.10.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63744421
  • Data wyróżnienia: 22 września 2020
  • Data wprowadzenia: 15 września 2020
  • Aktualizacja: 15 września 2020
  • Wyświetleń: 330
  • Wyświetleń na liście: 5 249
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku