Kucharz | restauracja Biały Królik

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Restauracja autorska Biały Królik z menu degustacyjnym oraz kameralny Pub 10/6 w Hotelu Relais & Chateaux Quadrille w Gdyni Orłowo poszukuje: kucharza Chef de partie

Wymagania :
  • pasja i zamiłowanie do gotowania,
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność, punktualność, sumienność.
Obowiązki:
  • ścisła współpraca z Szefem Kuchni
  • praca w ramach ustalonych standardów
  • przyjmowanie dostaw
  •  utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w prestiżowym hotelu,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • długoterminowe zatrudnienie,
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie cv na adres [ukryte] oraz zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Informacje o firmie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64841276
  • Data wprowadzenia: 19.05.2022