Pomocnik Groundsmana

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Ogrodnictwo / Florystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Szukamy kompetentnych osób na stanowisko pomocnika groundsmana (opiekuna murawy) do pracy na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk.
Poczuj się częścią drużyny i miej wpływ na to, co dzieje się na boisku.
Oferujemy pracę w młodym, przyjaznym i energicznym zespole.
Być może szukamy właśnie Ciebie?!!
Najważniejsze czego oczekujemy to pełnego zaangażowania i poświęcenia nowej pracy. Dodatkowym atutem może być kierunkowe wykształcenie.
Nie wymagamy doświadczenia w pracy z utrzymaniem murawy piłkarskiej. Zapewnimy pracownikowi odpowiednie narzędzia do edukacji (także od podstaw m.in. w zakresie odpowiedniego wykorzystywania sprzętu oraz metodologii nawadniania, nawożenia oraz innych zabiegów pielęgnacyjnych).
Zadania pomocnika groundsmana będą wiązać się z codzienną pielęgnacją boiska oraz ogólna dbałością o stan murawy, a także o sprzęt do pielęgnacji.
Zadania:
        Wykonywanie prac na boisku, zgodnie z poleceniami groundsmana
Wymagania:
        Sumienność, dyspozycyjność, odpowiedzialność
        Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy
Oferujemy:
        Umowę o prace
        Ciekawe miejsce pracy
        Atrakcyjne wynagrodzenie
        Możliwość rozwoju
        Udział w meczach oraz w innych imprezach odbywających się na stadionie
        Możliwość pracy w innym mieście
Jeśli czujesz, ze jest to praca dla Ciebie i chcesz spróbować swoich sił razem z nami na stadionie, napisz do nas
Preferowani konkretni kandydaci, bez nałogów.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64391127
  • Data wyróżnienia: 23 lipca 2021
  • Data wprowadzenia: 23 lipca 2021
  • Wyświetleń: 575
  • Wyświetleń na liście: 8 971