Pracownik administracyjno-biurowy

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wymagania:
  • Zdolności interpersonalne, bardzo dobra komunikatywność
  • Profesjonalna obsługa klienta oraz umiejętności sprzedażowe
  • Poczucie odpowiedzialności zawodowej, w szczególności dbałość o zachowanie poufności danych
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • Zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Samodyscyplina, umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w grupie
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Biegła znajomość pakietu Office
Dodatkowym atutem będą:
  • doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej
  • znajomość oferty naszego biura dostępnej na stronie www.strefabiznesu.gda.pl
Obowiązki:
  • Reprezentowanie biura w kontaktach z kontrahentami i instytucjami
  • Obsługa korespondencji i dbałość o jej prawidłowy obieg
  • Koordynowanie procesów administracyjno-biurowych
  • Redagowanie i zawieranie umów z przedsiębiorcami
  • Praca z bazami danych
  • Fakturowanie
  • Windykacja należności
Oferujemy:
  • Praca w kameralnym zespole, w miłej atmosferze i bez stresu
  • Praca od 1 lutego 2023, na pół etatu lub na cały etat
  • Dobrze skomunikowana lokalizacja biura
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
CV prosimy przesyłać drogą mailową.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65116418
  • Data wyróżnienia: 01.12.2022
  • Data wprowadzenia: 01.12.2022
  • Aktualizacja: 01.12.2022