Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik sprzątający

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

ELNAFT Sp. z o.o. podejmie współpracę w zakresie utrzymania czystości obiektu siedziby Spółki mieszczącego się w Trąbkach Wielkich ul. Towarowa 4. Warunki zatrudnienia do uzgodnienia. Zakres prac: utrzymanie czystości powierzchni biurowych, magazynowych i komunikacyjnych w budynku. Sugerowana praca 2 dni w tygodniu (wtorek i czwartek) - w zależności od zdolności kadrowych podmiotu sprzątającego. Zapraszamy do kontaktu. 

 
Informacje o firmie


Spółka ELNAFT na rynku pojawiła się w 1993 roku. Zajmujemy się techniczną obsługą stacji paliw. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze i bazie serwisowej stanowimy zaplecze logistyczne dla serwisu obsługującego stacje paliw w całej Polsce. ELNAFT Sp. z o.o. oferuje między innymi kompleksowe remonty, adaptacje i przebudowy w zakresie instalacji elektrycznych, technologii paliwowej, automatyki oraz ogólnobudowlanym. Naszym głównym celem jest zapewnienie kompletnych rozwiązań dla stacji paliw. Oczywiście wykonujemy także prace na innych obiektach, zgodnie z wymaganiami zleceniodawcy. Zachęcamy do współpracy !

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65337371
  • Data wprowadzenia: 01.06.2023
  • Aktualizacja: 01.06.2023
Wróć do góry