Product Manager

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Zarządzanie projektami
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?
Zgłoś się do nas! Poszukujemy dla jednego z naszych partnerów osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko
 Product Managera.

Twój zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za budowę i rozwój wyszukiwarki ofert Wakacje.pl;
  • analiza wyników i wskazywanie trendów;
  • analiza potrzeb Klientów, rynku i konkurencji;
  • opracowywanie roadmapy;
  • nadzorowanie realizacji projektów i drobnych usprawnień;
  • zarządzanie backlogiem;
  • rozliczanie efektów biznesowych zrealizowanych projektów;
  • komunikowanie wizji rozwoju i kluczowych wdrożeń wewnątrz organizacji.
Nasze wymagania:
  • umiejętność stawiania i weryfikowania tez związanych z doświadczeniami użytkownika;
  • doświadczenie w pracy z zespołami wytwarzającymi oprogramowanie - Software Engineering, UX/UI, Testy;
  • umiejętność jasnego określania priorytetów i sprawnego podejmowania decyzji;
  • umiejętność pracy nastawionej na cele i kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań;
  • znajomość narzędzi do prowadzenia projektów;
  • podstawowa wiedza na temat SEO;
  • biegłość w pracy z danymi;
  • wiedza i umiejętności analityczne;
  • wnioskowanie z dużych zbiorów danych;
  • komunikatywność;
  • umiejętności organizacyjne, planowanie, zarządzanie czasem.
Mile widziane:
  • znajomość systemów Touroperatorów oraz systemu MerlinX;
  • doświadczenie w pracy przy projektach e-commerce;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • elastyczne godziny pracy (nasze kluczowe godziny to 10:00-15:00);
  • niezbędne narzędzie pracy: laptop;
  • dopłaty do opieki medycznej Lux Med;
  • pracę w prestiżowej lokalizacji na terenie Trójmiasta;
  • możliwość podejmowania decyzji o użytych technologiach, czy metodach rozwiązania problemów;
  • udział w szkoleniach wewnętrznych;
  • udział w konferencjach branżowych;
  • wyjścia integracyjne oraz strefę relaksu w naszym biurze.
Wyślij swoje CV na adres  [ukryte]  z tematem wiadomości [Tr] Product Manager. Pamiętaj o zamieszczeniu w CV klauzuli RODO.
Informacje o firmie
Fundacja Aktywności Zawodowej od 2008 roku zajmuje się wspomaganiem Osób z Niepełnosprawnościami i ich pracodawców na rynku pracy. Więcej informacji: http://www.faz.org.pl/ .

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65012617
  • Data wprowadzenia: 19.09.2022
  • Aktualizacja: 17.11.2022