Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie podstawowe
Chwaszczyno Przedstawiciel handlowy Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 10/01/2024/KM

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać.
Od ponad 25 lat działamy w branży HR.
Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: woj. pomorskie
Nr ref: 10/06/2024/KM

Oferujemy:
  • Stabilną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia – gwarancja podstawy plus przejrzysty system premiowy
  • Pakiet szkoleń wstępnych
  • Dużą samodzielność w działaniach oraz organizacji pracy - pomiędzy pracą w biurze i w terenie
  • Samochód na wyłączność
  • Stanowisko pracy w nowoczesnym biurze
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Wprowadzenie do prężnie rozwijającego się świata maszyn pakujących i materiałów opakowaniowych

Zakres zadań:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w ramach podległego obszaru (Województwo Pomorskie)
  • Rozwijanie pozytywnych relacji z obecnymi i nowymi klientami B2B
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji i finalizacja umów
  • Analiza i monitorowanie rynku wraz z poszukiwaniem możliwości rozwoju biznesu

Kryteria rekrutacji:
  • 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej
  • Wykształcenie min. średnie
  • determinacja do osiągania celów sprzedażowych
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, efektywne planowanie swojego czasu pracy
  • gotowość do pracy mobilnej
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
•    Doświadczenie pracy w branży maszyn pakujących
•    Znajomość języka angielskiego

Aktualizacja: 21.06.2024