Specjalista ds. rekrutacji

Ogłoszenie premium
Gdynia Kamienna Góra
Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 13
Specjalista ds. rekrutacji Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Agencje pracy,
HR,
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 53/06/2024/KM

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać.
Od ponad 25 lat działamy w branży HR.
Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

Do naszego Zespołu szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizje
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole

Zakres zadań:
  • Rekrutacja pracowników, w tym identyfikacja potrzeb rekrutacyjnych, przygotowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie spotkań
  • Wdrażanie narzędzi optymalizujących realizację procesów HR oraz poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do kandydatów
  • Budowanie relacji z kandydatami i dbanie o ich pozytywne doświadczenia z procesu rekrutacyjnego
  • Kreowanie nowych rozwiązań pozyskiwania kandydatów
  • Realizacja działań związanych z budowaniem wizerunku pracodawcy oraz komunikacją wewnętrzną

Kryteria rekrutacji:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)
  • Masz praktyczne doświadczenie w rekrutacji na stanowiska różnego szczebla
  • Potrafisz zarządzać swoim czasem i dobrze się organizujesz
  • Jesteś osobą wielozadaniową
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Posiadasz głowę pełną pomysłów, otwarty umysł i smykałkę do negocjacji
  • Znasz praktycznie pakietu MS Office w tym Excel oraz narzędzi Google
  • Potrafisz obsługiwać profile na mediach społecznościowych oraz program canva
  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim

Aktualizacja: 20.06.2024