Ślusarz/ Spawacz, Myjkowy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / serwis / usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 dni temu

Zakres obowiązków:
  • Praca w warsztacie remontowym kontenerów na depocie,
  • Realizacja zadań związanych z usługami depotowymi w tym: opisy stanu technicznego kontenerów do wyceny napraw, naprawy kontenerów, mycie, czyszczenie i dezynfekcja, przygotowywanie pod obładunki towarami, malowanie, montaż osprzętu specjalnego (flexi-tank, liner-bag) w kontenerach i inne.
Oczekiwania:
  • wykształcenie zawodowe,
  • uprawnienia spawalnicze,
  • mile widziane 6-miesięzne doświadczenie w pracy ślusarza/ spawacza w warsztacie remontowym na depocie,
  • otwartość na osobisty rozwój zawodowy,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność, dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kartę Multisport,
  • kartę LunchPass z comiesięcznym doładowaniem,
  • indywidualną naukę języka angielskiego online,
  • atrakcyjne zniżki na rejsy MSC Cruises.
Uprzejmie informujemy, że wszystkie podania zostaną poddane dokładnej analizie jednak odpowiemy wyłącznie na wybrane kandydatury.

Informacje o firmie
MEDLOG to spółka należąca do grupy MSC, zajmująca się logistyką oraz obsługą kontenerów. Jest jednym z największych dostawców usług logistyki oraz operatorem depotów kontenerowych na świecie. W ostatnich latach następuje dynamiczny rozwój spółki oraz zwiększa się jej geograficzny zasięg działania. Prowadząc działalność w ponad 70 krajach, MEDLOG oferuje wiele usług, przy wsparciu lokalnych zespołów.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz uruchomieniem nowego depotu kontenerowego w Gdyni poszukujemy doświadczonych fachowców do objęcia stanowisk w nowopowstającej organizacji.

Prosimy o zapoznanie się z informacją dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz zamieszczenie klauzuli ze zgodą w CV.

Klauzula do CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Medlog Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na powyższe stanowisko ogłoszonego w dniu 14.10.2020r.
Jednocześnie zostałam (-em) poinformowana (-y), że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę; wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja dotycząca przetwarzania danych:
Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Medlog Poland ( zarejestrowana pod adresem Plac Kaszubski 17/208, 81-350 Gdynia).
Aby umożliwić Ci realizację Twoich uprawnień, ustanowiliśmy punkt kontaktowy, z którym możesz się skontaktować we wszelkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych poprzez e-mail: PL159-RODO@msc.com lub pisemnie na adres: Plac Kaszubski 17 lok. 208; 81-350 Gdynia.

Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 1 rok kalendarzowy.

Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.
zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie podstawowe
avatar

Medlog Poland sp. z o.o.

j...@msc.com Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie

Lokalizacja

Adres
Gdynia
Ważne jeszcze 1 dzień (do 22.01.2021)
  • Numer ogłoszenia: 63752144
  • Data wyróżnienia: 15 grudnia 2020
  • Data wprowadzenia: 18 września 2020
  • Aktualizacja: 15 stycznia 2021
  • Wyświetleń: 2 923
  • Wyświetleń na liście: 94 526
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku