Specjalista ds. sprzedaży samoch. nowych/używanych Jaguar i Land Rover

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 9 dni temu

.                                         British Automotive Gdańsk
                                   Autoryzowany Diler Jaguar Land Rover

                       w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje
                                osób do pracy w Gdańsku na stanowisku

                          Specjalista ds. sprzedaży samochodów
                                         nowych / używanych
                                    (marki Jaguar i Land Rover)

OPIS STANOWISKA:
  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów zgodnie ze standardami marki
  • prowadzenie negocjacji oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientem
  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych
  • raportowanie i rozliczanie operacji handlowych
  • dbanie o wizerunek salonu i marki
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (praca w salonie samochodowym będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość technik sprzedaży i zasad profesjonalnej obsługi Klienta w salonie oraz w terenie
  • umiejętności komunikacyjne
  • kreatywność oraz konsekwencja w dążeniu do realizacji celu
  • dobra prezencja i wysoka kultura osobista
  • umiejętność obsługi komputera i programów pakietu MS Office
  • systematyczność pracy w oparciu o program zarządzania kontaktami z Klientem CRM
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • system szkoleń
  • pakiet prywatnej opieki medycznej

Prosimy o dodanie klauzuli:

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi Kandydatami.

Wysłanie dokumentów aplikacyjnych, jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez potencjalnego pracodawcę, tj. BRITISH AUTOMOTIVE GDAŃSK Sp. z o.o. al. Grunwaldzka 241, 80-266 Gdańsk do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji.
W przypadku zainteresowania innymi procesami rekrutacyjnymi prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanej aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez BRITISH AUTOMOTIVE GDAŃSK Sp. z o.o. al. Grunwaldzka 241, 80-266 Gdańsk. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz, że mam prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania, a także że zgodę mogę odwołać w każdym czasie.
zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
avatar

British Automotive Gdańsk

p...@ba-gd... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Zobacz dane kontaktowe

Firma

Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
al. Grunwaldzka 241
NIP
5252394202
jlrgdansk.pl/
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 6 dni (do 24.04.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64210448
  • Data wyróżnienia: 8 kwietnia 2021
  • Data wprowadzenia: 8 kwietnia 2021
  • Aktualizacja: 8 kwietnia 2021
  • Wyświetleń: 335
  • Wyświetleń na liście: 9 217