Specjalista ds. technicznych

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Opis stanowiska:
  • Serwis sprzedawanego przez firmę sprzętu, przeglądy oraz konsultacje techniczne z klientami.
  • Analiza danych i przygotowywanie dokumentacji technicznej nowych produktów.
  • Przeprowadzanie pomiarów i testów urządzeń do komunikacji radiowej.
  • Aktywny udział w projektowaniu nowych rozwiązań dostarczanych przez producentów systemów do radiokomunikacji.
  • Programowanie i konfiguracja bezprzewodowych systemów radiowych UHF (simpleks, półdupleks, pełny dupleks).
  • Wsparcie techniczne klienta oraz szkolenia z zakresu obsługi sprzedawanych przez nas urządzeń.
  • Współpraca z działem marketingu i sprzedaży.
Oczekujemy:
  • Wykształcenie min. średnie, technicznie ukierunkowane, w trakcie studiów zaocznych.
  • Nastawienie na rozwój, naukę i zdobywanie nowych doświadczeń.
  • Cierpliwość i koleżeńskie podejście do pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. średnio-zaawansowanym.
Oferujemy:
  • Przygotowanie do pracy oraz szkolenie wewnętrzne – przez min. kilka tygodni.
  • Wynagrodzenie stosowne do doświadczenia, z nastawieniem na rozwój w ramach firmy.
  • Po 3 miesiącach karta Multisport.
  • Po 12 miesiącach dofinansowanie do kursów językowych lub nauki, w tym studiów.
  • Wsparcie w zakresie rozwoju kariery.
  • Wszechstronną wiedzę i przekrojowe poznanie rynku urządzeń z oferty firmy.
  • Przyjazną atmosferę w pracy nastawioną na pozytywną motywację i wzajemne wsparcie pracowników z różnych stanowisk.
Informacje o firmie
Działamy nieprzerwanie na rynku od 2000 roku.
Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie rozwiązań:
  • z zakresu komunikacji radiowej na krótkim dystansie
  • systemów tour guide i audioguide dla turystyki i muzealnictwa
  • słuchawek jednorazowych, słuchawek masowych i innych akcesoriów
  • produkcji audio na potrzeby projektów audioguide
Działamy w sektorze b2b w Polsce i prawie wszystkich krajach w Europie.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65166583
  • Data wyróżnienia: 21.01.2023
  • Data wprowadzenia: 11.01.2023
  • Aktualizacja: 11.01.2023