Studentka do sklepu papierniczego

Dodane 25 lutego 2017

Wymagania:
Jeśli lubisz przybory do pisania, rysowania lub kreślenia to ta praca będzie        Twoją ulubioną
  • Poszukujemy miłej, sympatycznej, uśmiechniętej i komunikatywnej studentki do pracy w naszym sklepie papierniczym Truskawka w Centrum Handlowym Osowa (przy obwodnicy)
  • Konieczna umiejętność pracy na komputerze,
  • Mile widziana osoba z zainteresowaniami plastycznymi,

Obowiązki: Praca różnorodna, bardzo ciekawa w zgranym i miłym zespole.

  • Obsługa klienta,
  • Zaangażowanie w pracę,
  • Obieg dokumentów,
  • Logistyka magazynowa,
  • Układanie towaru,
  • Pilnowanie porządku w sklepie
  • Obsługa agencji Poczty Polskiej (praca łączona z obsług sklepu papierniczego)

Oferujemy:

  • Praca bardzo ciekawa, urozmaicona, w bardzo miłym i młodym zespole,
  • Praca zmianowa,
  • U nas nie ponudzisz się i zawsze jest wesoło

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Ogłoszenie premium
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Adres
Gdańsk Osowa
Wymiar pracy
Część etatu
Ważne jeszcze 10 dni (do 25.08.2018)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Firma Truskawka
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Spacerowa 48
i...@etrus... Wyświetl e-mail Zabezpieczenie anty-spamowe
NIP
586-101-91-27

Profil pracodawcy

Zobacz więcej

Nasza firma to dwa sklepy detaliczne, ten w CH Osowa i drugi w Gdyni w CR Witawa. Istniejemy od 1994 roku, poczatkowo jako hurtownia papiernicza, obecnie tylko sklepy detaliczne. Zespół tworzą w większości bardzo młode osoby, w każdym...

Zobacz profil employer_photo
  • Numer ogłoszenia: 60089742
  • Data wyróżnienia: 10 sierpnia 2018
  • Data wprowadzenia: 25 lutego 2017
  • Aktualizacja: 10 sierpnia 2018
  • Wyświetleń: 5 564
  • Wyświetleń na liście: 267 740