Studentka do sklepu papierniczego

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wymagania:
Jeśli lubisz przybory do pisania, rysowania lub kreślenia to ta praca będzie        Twoją ulubioną
  • Poszukujemy miłej, sympatycznej, uśmiechniętej i komunikatywnej studentki do pracy w naszym sklepie papierniczym Truskawka w Centrum Handlowym Osowa (przy obwodnicy)
  • Konieczna umiejętność pracy na komputerze,
  • Mile widziana osoba z zainteresowaniami plastycznymi,

Obowiązki: Praca różnorodna, bardzo ciekawa w zgranym i miłym zespole.

  • Obsługa klienta,
  • Zaangażowanie w pracę,
  • Obieg dokumentów,
  • Logistyka magazynowa,
  • Układanie towaru,
  • Pilnowanie porządku w sklepie
  • Obsługa agencji Poczty Polskiej (praca łączona z obsług sklepu papierniczego)

Oferujemy:

  • Praca bardzo ciekawa, urozmaicona, w bardzo miłym i młodym zespole,
  • Praca zmianowa,
  • U nas nie ponudzisz się i zawsze jest wesoło

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Adres
Gdańsk Osowa
Wymiar pracy
Część etatu
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 60089742
  • Data wyróżnienia: 10 sierpnia 2018
  • Data wprowadzenia: 25 lutego 2017
  • Aktualizacja: 10 sierpnia 2018
  • Wyświetleń: 5 792
  • Wyświetleń na liście: 270 646