Stylistka paznokci

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kosmetyka / fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Prestiżowy Salon Urody Bellezza poszukuje STYLISTEK PAZNOKCI / MANICURZYSTEK.
Jeśli szukasz stabilizacji, chcesz się rozwijać, pracować z gwiazdami a dodatkowo podnosić własne kwalifikacje to szukamy właśnie Ciebie.
Stylistka paznokci/Manicurzystka
Praca - Zatrudnię
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie wykonywała:

  • Stylizacja paznokci akrylowych i żelowych
  • Manicure klasyczny
  • Manicure hybrydowy
  • Różnorodne wzornictwo
  • Naprawa paznokci

Wymagania:

  • Doświadczenie w stylizacji paznokci
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć rozwoju i motywacja do pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność dostosowania się do dużej dynamiki pracy
  • Dodatkowym atutem będzie łatwość nawiązywani kontaktu z otoczeniem
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [ukryte] z dopiskiem w temacie wiadomości ‘Praca Manicurzystka’.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do celów realizacji procesu rekrutacji (Ustawa z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883).

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63917060
  • Data wyróżnienia: 26 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 19 listopada 2020
  • Aktualizacja: 20 listopada 2020
  • Wyświetleń: 713
  • Wyświetleń na liście: 12 441