MARMELEK - kochany piękny spaniel do Adopcji!

powrót do listy
Zdjęcie 1 / 10
Gatunek zwierzęcia
Pies
Prywatne / schronisko
Prywatne

Treść ogłoszenia

Marmel to piękny spaniel o marmurkowym czarnym, podpalanym umaszczeniu, który prawdopodobnie był ofiarą nieudanego prezentu. Trafił na podwórko, a że stóż z niego żaden, to z podwórka na ulicę. Bardzo zaniedbany z kołtunami i odparzeniami od zbitej sierci trafił pod opiekę trójmiejskich Adopciaków. Został wykąpany, pięknie ostrzyżony, odpchlony i odrobaczony. W domu tymczasowym zaczął rozkwitać, cieszy się teraz ze wszystkiego, że opiekun podejdzie, pogłaszcze, wyjdzie z łazienki, on juz czeka i merda ogonkiem, jest niesamowicie wdzięcznym psiakiem. Ogromnym przytulasem, ale za razem jaki on mądry! Reaguje na każde słowo ruch i już wie co się od niego oczekuje. W ciągu 2 tygodni nauczył się pięknie chodzić na smyczy, leży i czeka, kiedy jest o to poproszony.

Jest bardzo łagodny w stosunku do psów i kotów, lubi dzieci. Jego pasją jest tropnienie, wąchanie, lubuje się też w kopaniu, prawie w ogóle nie szczeka. Trudno nam powiedzieć jaki ma wiek, weterynarz określiła po ząbkach, że ponad 6. Musiał zostać ostrzyżony, ale oryginalnie ma dłuższą sierść z loczkami, a szczególnie typowe spanielkowe loczki na uszach, które niedługo mu odrosną.

Marmelek świetnie odnajdzie się w domu spokojnym, jak również aktywnym, gdzie będzie miał swojego człowieka, który poświeci mu uwagę, pogłaszcze, zadba oraz zapewni codzienne spacery, w domu, którym zazna miłości i opieki na zawsze. Marmelek za to odda całe psie serduszko i swoją wierność.

Piesek obecnie przebywa w domu tymczasowym w Gdańsku, adopcja tylko na terenie Trójmiasta i okolic z umową adopcyjną i wizytą zapoznawczą. Kontakt pod numerem tel:  694074... Wyświetl numer
Jeśli nie odbiorę - proszę o sms.

Marmelek nie zostanie wydany na podwórko do budy ani kojca.

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 7 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 7 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
694074... Zadzwoń
Ania
Ważne jeszcze 51 dni (do 15.04.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63251311
  • Data wprowadzenia: 13 lutego 2020
  • Aktualizacja: 17 lutego 2020
  • Wyświetleń: 183
  • Wyświetleń na liście: 2 852
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS