Festiwal Interkamp Kids - Komiks & Manga & Anime

obserwuj
Cena
2 699
Jestem
Firmą
Rodzaj
Artystyczne
Wiek
7 - 12
Termin
2022-07-21 - 2022-08-01
Czas trwania (dni)
12

Treść ogłoszenia

Festiwal Interkamp Kids to unikalny wakacyjny turnus przeznaczony dla dzieci 7-12 lat. Cały obiekt przeznaczony będzie tylko dla naszej grupy, otoczonej wyjątkową troskliwą opieką naszej kadry. Z dala od ruchliwych ulic w otoczeniu pięknego sadu, na wzgórzu z widokiem na inspirujący Kazimierz Dolny. Odbędzie się tylko jeden taki wyjątkowy turnus, gdzie łączymy najlepsze programy twórcze Interkamp i wyjątkową atmosferę rozwoju, przyjaźni i dobrej zabawy. Zainspirowani urokiem tego niezwykłego miejsca - zabytkami, architekturą i atmosferą - będziemy realizować program Festiwalu Interkamp Kids interdyscyplinarnie - tak, aby każdy mógł rozwinąć swoje zainteresowania i spędzić wyjątkowy wakacyjny czas.

Kazimierz Dolny to jedno z najbardziej urokliwych miasteczek w Polsce, które szczerze kochają artyści: filmowcy, aktorzy, malarze, muzycy i fotograficy. Kazimierz Dolny słynie nie tylko z barwnej historii, zabytków, architektury i niezwykłej przyrody, ale też licznych galerii sztuki, rękodzieła  oraz malowniczych plenerów nad brzegiem Wisły, w ruinach zamku, wąwozach i przestrzeni miejskiej. To sprawdzone już przez nas miejsce jest idealnym na twórcze działania obozów Interkamp. W tym roku nie zabraknie nam natchnienia, nowej energii, ani inspiracji. 
Festiwal Interkamp Kids dedykowany jest wyłącznie młodszych uczestnikom w wieku 7-12 lat. To oznacza, że w danym turnusie w Domu Dziennikarza zamieszkają jedynie nasi młodsi Uczestnicy, a organizacja i rytm obozu skupiać się będzie na potrzebach dzieci, atencji na integrację twórczą, dobór gier i aktywności odpowiednich do wieku. To wszystko z pewnością posłuży wspólnej zabawie podczas plenerów artystycznych, wieczornych ognisk i animacji. Na Festiwalu Interkamp Kids rządzi twórcza energia dzieci!
Miłośnicy komiksów, mangi, anime, sztuki i kultury japońskiej! Interkamp Junior zaprasza na wakacje dla najmłodszych do pięknego Kazimierza Dolnego. Wspólnie wyruszymy w barwny świat komiksowych superbohaterów, wakacyjnych przygód i twórczości. Będziemy rozwijać umiejętności plastyczne, chłonąć ciekawostki kulturoznawcze, bawić się i zwiedzać.
Strefa Manga&Anime
 • Rysunkowe love. Podstawy tworzenia komiksów, avatarów, kadrowania, stosowania światłocienia, doskonalenie różnych technik rysunkowych i ich zastosowań. 
 • Tworzymy komiks! Każdy z nas ma swoich ulubionych superbohaterów i to o nich będziemy pisać oraz tworzyć niepowtarzalne komiksy.
 • Manga.  Warto lepiej poznać komiks czytany od prawej do lewej, bardzo dynamiczny, z bohaterami o niezwykle dużych oczach i dziwnym kolorze włosów. 
 • Anime. To określenie japońskiego filmu animowanego, który wyraźnie odróżniają się od innych typów animacji. Nie należy mylić anime z „bajką” ani „kreskówką”.
 • Poznaj: -shōjo – manga dla dziewcząt -shōnen – manga dla chłopców -mahō-shōjo – o dziewczynkach posiadających magiczne moce -wszelkie gatunki obecne w zachodniej kinematografii
 • Spacer ulicami Tokio.  Zobaczymy japońskie street fashion, dowiemy się, jak wygląda jadłospis przeciętnego Japończyka i jak Japonki dbają o urodę. 
 • Pomysły z mangi i anime rodem.  W programie: wieczorne maratony anime i konkurs na najlepszy cosplay, czyli przeistoczenie się w wybraną postać.
 • Filmy natchnione komiksem. W ramach relaksu zobaczymy świetne filmy i animacje, które powstały na podstawie komiksów.
Letnia Strefa Przygody i Magiczny Kazimierz Dolny        
 • Magia Kazimierza Dolnego! Wakacje w tak fantastycznym miejscu dają wiele możliwości. Naszych uczestników zapraszamy obowiązkowo na rejs statkiem po Wiśle, pieszą wycieczkę do słynnego Wąwozu Korzeniowego, zwiedzanie ruin zamku oraz Górę Trzech Krzyży. A to dopiero początek... Nie zabraknie gry miejskiej na kazimierskim rynku, spacerków urokliwymi uliczkami miasteczka i plenerów twórczych na Bulwarze Nadwiślańskim.
 • Nasz ogród. Obiekt hotelowy, w którym zamieszkamy, otoczony jest pięknym ogrodem, który liczy 1,5 hektara powierzchni. W ogrodzie znajdziemy stary sad,  trawiaste boisko, liczne alejki i ławeczki, altanki i miejsce na ognisko. Ogród - oddalony kilka minut piechotą od turystycznego centrum Kazimierza - będzie naszym artystycznym azylem. Ponadto rozległy teren daje nam możliwość organizacji przeróżnych zajęć terenowych, gier i zabaw na świeżym powietrzu, a także wakacyjnych imprez plenerowych!
 • Wieczorne animacje. Oprócz ogromu warsztatów i aktywności twórczych, rozwijających przeróżne pasje, będzie też czas na team building, talent show, przebojowe karaoke, dyskoteki przebierane, muzyczne ogniska oraz konkursy.
Pokaz finałowy. Zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. Pod koniec turnusu, podczas pokazu finałowego, poszczególne obozy prezentują efekty swojej pracy twórczej.W scenariuszu m.in. filmy, prezentacje multimedialne, wystawy i wernisaże, recitale, koncerty, show taneczne, reportaże, etiudy, poczęstunek i spektakle teatralne.
Nagrody. Podczas gali finałowej kadra Interkampu przyznaje skrzydlate Interkampki – nagrody specjalne za całokształt pracy twórczej na danym obozie.
 
Wyżywienie
4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku, Obóz zaczyna się obiadokolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.
 
Więcej informacji na stronie:www.kompas.pl
 
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie maxi

1 899 zł

Aktualizacja: 8 dni temu
Ogłoszenie maxi

2 699 zł

Aktualizacja: 8 dni temu
Ogłoszenie maxi

2 699 zł

Aktualizacja: 8 dni temu
Ogłoszenie maxi

2 497 zł

Aktualizacja: 8 dni temu
Ogłoszenie maxi

Karolina Stenka

583031... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Kazimierz Dolny  Małachowskiego 17 Kazimierz Dolny 24-120
Małachowskiego 17 Kazimierz Dolny 24-120
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 6 dni (do 10.07.2022)
 • Numer ogłoszenia: 64740074
 • Data wyróżnienia: 25.06.2022
 • Data wprowadzenia: 08.03.2022
 • Aktualizacja: 09.03.2022
Zadzwoń E-mail