Inżynier Budowy (m/k)

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: req29452

O NAS:

Od ponad 30 lat realizujemy w Polsce różne typy obiektów kubaturowych, począwszy od centrów handlowych, biurowców i osiedli mieszkaniowych przez zakłady przemysłowe i obiekty użyteczności publicznej, takie jak szpitale czy dworce kolejowe, aż po obiekty hydrotechniki morskiej i śródlądowej.

ZADANIA:
  • nadzorowanie / koordynacja brygad roboczych i robót budowlanych
  • przygotowywanie zamówień na materiały, sprzęt i usługi
  • opracowywanie raportów z postępu prac
  • raportowanie do przełożonego o postępie robót
  • obsługa bieżących potrzeb budowy
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na budowie na tożsamym stanowisku
  • dobra znajomość systemów szalunkowych, specyfiki robót żelbetowych, murarskich, ziemnych i wykończeniowych w budownictwie inżynieryjnym
  • uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń
  • wzorowa umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
OFERUJEMY:
  • Różnorodność projektów w kraju i za granicą
  • Stabilne miejsce pracy
  • Dobra atmosfera i otwartość
  • Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów
  • Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Informacje o firmie
STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji".
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62941058
  • Data wyróżnienia: 10 października 2019
  • Data wprowadzenia: 10 października 2019
  • Wyświetleń: 294
  • Wyświetleń na liście: 3 416