Wróć do góry

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
2000 - 2500
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 11 miesięcy temu

Dzień dobry, jestem mamą czwórki dzieci, a w sierpniu do naszej rodziny dołączy kolejny maluch. Dotąd radziłam sobie sama, ale czuję, że ogarnięcie starszej czwórki i noworodka może być zbyt trudne. Wyobrażam sobie to tak, że na kilka godzin dziennie (4-5) przychodziłaby do nas osoba, która:
- odprowadzałaby dzieci do szkoły (15 minut w jedną stronę) bądź na zajęcia,
- pobawiła się z młodszą córeczką,
- pomogła trochę w "ogarnianiu" domu.
Oczywiście wszystko to nie w jednym czasie i przy moim współudziale. Możemy dowolnie podzielić się zadaniami, ale ja na początku mogę być nieco zablokowana potrzebami noworodka. Godziny pracy zależą od tego, jaki plan starsze dzieci będą mieć w szkole, ale w zasadzie w każdym momencie dnia znajdzie się coś do zrobienia;-) Dzieci, które podlegałyby opiece to: 9-latek ze spektrum autyzmu, 7-latka i 2,5-latka (będzie w domu). Z najstarszym i najmłodszym raczej będę sobie radzić sama. Mamy dom z ogrodem i psa. Może nie jest to najprostsza sytuacja, ale jestem elastyczna, a wybór możliwych zajęć jest szeroki:-)

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64920555
  • Data wyróżnienia: 17.07.2022
  • Data wprowadzenia: 17.07.2022